Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Biológiai nők helyett transzne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biológiai nők helyett transzneműekkel ismerkedés?

Figyelt kérdés

Nem a szét plasztikáztatott transzokra értem, hanem azokra akik tökéletesre megtudták csináltatni az arcukat és a testüket.


Például ő:

[link]


Nagyon gyönyörű és dekoratív, nem zavar hogy mi volt előtte.

Magyarországon nem tudom, hogy van lehetőségem ilyen emberekkel ismerkedni, de külföldre is szívesen kimegyek.


Nem tudom miért van ez bennem, de nekem belefér és nem látom a problémát.



ma 12:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mi a kérdés?
ma 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Irány Thaiföld...
ma 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Vannak olyan transznemű nők, akik sokkal jobban néznek mi, mint az igazi (biológiai) nők, ez tény és való.

Pl. akit linkeltél az is ilyen, ha ki van sminkelve, akkor meg senki nem mondja meg róla, hogy pasi.


Ha téges izgatnak, akkor hajrá.

Én inkább csak barátnak tudnám elképzelni őket, szexuálisan/romantikusan nem izgatnak.

ma 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
ez félelemetes amúgy,némelyikük annyira megtévesztő nem mondanám meg róla,hogy ellenkező nemű volt.
ma 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha biszex vagy, előtted a pálya! De a nem egy transztól is nemet jelent.
ma 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
45%

A gond az, hogy attól még, hogy nőnek néz ki, nem az. Vannak dolgok amiket még a modern orvostudomány se tud elkészíteni. Engem őszintén ledöbbentett - negatív értelemben - hogy ezek az "átoperálások" nem szólnak másról, minthogy csinálnak az illetőn valamit, ami "nagyjából" olyan mint egy pénisz vagy hüvely. Nem az, olyannyira nem, hogy előbb egy idő után elkezd lerohadni, utóbbi gyógyulna be, mindkét esetben jó sok kínlódással és munkával jár "egyben tartani a rendszert". Sok átműtött ember utólag jön rá, hogy "hát ez nem egészen az, aminek lennie kellene", és akkor jönnek a megőrülések, öngyilkosságok. Még az olyan dolgok se mennek rendesen, mint pl. a hugyozás(nak visszatartása).


Olyan dolgokat sem sikerül a modern orvostudománnyal se elérni, mint pl. a méh vagy a prosztata problémaköre, a legtöbb transzi ezeket nem távolíttatja el, olyat pedig, ami rendesen működne, nem tud kapni.


Ez az egész olyan, mint a South Parkban az a rész, amikor Kyle apja átműtteti magát delfinné. Külsőre meglehet csinálni, de ettől még nem lesz az. Jogilag lehet, de teljes egészében nem.


Vagy ott az a sok cheat sportokban, hogy "átoperált" nő akkora brutál férfi alapból, hogy szarrá is veri az ellenfeleket és a nép ezt ünnepli és transzfób náci, akinek ez nem tetszik.

ma 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Melegnek szamitasz ugyan ugy.. azert mert valaki alarcot visel attol meg az alarc nem valtoztatja meg eredeti mivoltat.
ma 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

1#

Például, hogy nincsenek elnyomva miattuk a valódi nők

ma 15:10
 9/12 anonim ***** válasza:
#8, tessék?
ma 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
36%
Attól, hogy egy kigyónak levagják a farkat, meg kígyó marad...
ma 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!