Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Biológiai nők helyett transzne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biológiai nők helyett transzneműekkel ismerkedés?

Figyelt kérdés

Nem a szét plasztikáztatott transzokra értem, hanem azokra akik tökéletesre megtudták csináltatni az arcukat és a testüket.


Például ő:

[link]


Nagyon gyönyörű és dekoratív, nem zavar hogy mi volt előtte.

Magyarországon nem tudom, hogy van lehetőségem ilyen emberekkel ismerkedni, de külföldre is szívesen kimegyek.


Nem tudom miért van ez bennem, de nekem belefér és nem látom a problémát.



ma 12:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Viszont, ha 100 lábú lábakat kap a kígyó, akkor félig 100 lábú az a kígyószázlábú.
ma 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Kérdező, keresgélj társkereső appon, sokan kiírják magukról, mert nem akarnak később csalódást okozni. Meg van az a réteg, aki nem híreszteli, de azokat így célzottan nem lehet megtalálni.

Magyarországon és külföldön is tű a szenakazalban igazából, kevesen vannak. Amúgy attól a legtöbben falnak mennek (érthető okból), ha valaki kimondottan emiatt akar velük ismerkedni.

ma 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!