Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a diploma nélküli próbálkoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a diploma nélküli próbálkozókat, mint olyanokat, akik nem bizonyították a minőségüket, alapból kizárom, én vagyok a rossz?

Figyelt kérdés
Azért egy diploma sokat jelez az ember minőségéről. Ahoz tanulni kell, készülni, ott lenni az élet sűrűjében. Ha pl egy pasinak nincs, akkor hogy gondolja, hogy eséllyel indul egy diplomás csajnál?
ma 11:00
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
88%
lol. én csak örülök hogy kizársz, egy hülyével kevesebbel kell próbálkoznom.
ma 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
87%

Az egyéni döntés, hogy nem kedveled a középfokú végzettséggel rendelkező embereket.


De mi ez a duma "nem bizonyították a minőségüket" - ez a gondolkodásmód undorító.

ma 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Te választod meg a szempontjaidat a társkeresésnél, viszont a statisztikák szerint több a diplomás nő, mint a diplomás férfi. Szóval hiába akarsz diplomás férfit, lehet, hogy neked már nem fog jutni, vagy éppen csak olyan akivel nem fogsz tudni majd hosszú távra tervezni.

Mindenesetre én egy nagy kalap szerencsét kívánok neked, hogy rád találjon az igazi. ;-)


37/F (nem diplomás)

ma 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Pont olyan vagy, mint az egyik rokonom. Lengeti a diplomáját és számára sem ember akinek nincs, de olyan helyesírási hibákkal ír, hogy a szemem is kiég tőle.
ma 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak egy diploma, egy kiírt kérdés is jelez egy ember minőségéről kérdező! 😁
ma 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

2 diplomám van. 2 felsőfokúm.

Szakmámban dolgozom. 7 számjegyű a fizum... sokszorosát keresem most annak, amit a diplomámmal kerestem annó. Undorító dolog, de ez a valóság. Az, h vkinek van diplomája, önmagában kb semmit nem jelent....de, ha neked ez szempont, lelked rajta. Whatever floats your boat, ugye

ma 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Neked kell tudni, mire vágysz.
ma 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

"Azért egy diploma sokat jelez az ember minőségéről."

Önmagában a diploma semmilyen emberi minőséget nem biztosít. Még csak a tájékozottságot, műveltséget sem. Többdiplomás(!) mondta egyszer, hogy amíg Bambi kicsi és lány, addig őz, amikor nagy és fiú, akkor szarvas. Tehát Bambi nem csak nemet, de fajt is vált! És ezt az illető komolyan gondolta, ismétlem, több diplomásként.


Ez nyilván nem azt jelenti, hogy minden diplomás ostoba lenne a valóságban. Arra utalok csak, hogy a diploma önmagában semmit sem mond egy ember "minőségéről".

ma 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

18.


Leginkább csak annyit árul el, hogy az illető "kiseggelte" a vizsgákat, amihez ugyan kell némi ész, sok kitartás, de nem véletlen, hogy 10 mérnökből mondjuk 2 aki kreatív és megoldóember, a maradék 8 okoskodik, izzad a könyv felett még 50 évesen is, vagy csak szakzsargonnal igyekszik vakítani. Ez utóbbi tábor imád angol szavakat "magyarizálni", megyünk a mítingre a develop sztátedzsi tímmel, és ott lesz kontaktmenedzseri attribútizáció és ánlokkoljuk a fájnöl ánszvört.

ma 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Diplomás nőként egyszer adtam esélyt egy nem diplomás férfinak. Neki is csak azért, mert sikeres vállalkozása volt és igényes pasas volt. De fejben, mentalitásban pont olyan volt, mint az átlag nem diplomás férfiak. Baromira megbántam, hogy együtt voltunk. Talán ő az egyetlen az exeim közül, akire azt mondom, hogy nem kellett volna. Úgyhogy részemről soha többet.
ma 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!