Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek tényleg ennyit számít a diploma?

Figyelt kérdés
Én csak egy szakmával rendelkező, de jól kereső férfi vagyok. Van az ismerősi körömben egy fiatal sràc, aki csak egy biológia és testnevelés szakos diplomával rendelkezik és kevesebbet is keres, de folyton sikere van a nőknél, most a barátnőjével a házasságot tervezik. Oké, sportos a srác, de èn jobban keresek, mègsincs 8 ève senkim, ennyire fontos, hogy legalább diplomás legyen a pasi?
aug. 16. 11:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
54%

Te tényleg azthiszed csak kereset számít?

Ha önbizalmad és a dumád szar , sok csajnál red flag :D

aug. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem itt egyáltalán nem ez lesz a probléma. Az is elég baj, hogy te csak ennyi különbséget veszel észre.
aug. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
67%

Nem tudom a mai fiatal lányok mire buknak. Lehet most ez a diploma dolog a menő. Milyen korosztályban keresgetsz.

Nekem meg az ismerős barátnőimnek nem volt fontos a diploma. De mi mind szerelmesek akartunk lenni, anno. Néztük a külsőt, a humorát, ne legyen agresszí meg nagy italos, ennyi volt az elvárás. Ha volt kocsija meg pénze az még jobb volt.

Diplomás+2nyelvvizsás 37/N

aug. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
76%

Talán nem (csak) a diplomája miatt vonzóbb a nőknek. Ez nem jutott eszedbe?

És az sem, hogy nem a diplomád hiánya miatt nincs senkid?

aug. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Jó, de nőknek fontos a pénz is. Csomó ronda, de módos palinak van nője.
aug. 16. 11:30
 6/22 anonim ***** válasza:
80%
Ahogy csóró paliknak is van nőjük.
aug. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
90%
Ha ez megnyugtat, villamosmérnök vagyok és szingli.
aug. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
80%

Én fogyatékos vagyok, de jól keresek, mégis szingli vagyok.

De akkor sem sírok úgy, mint te :D

aug. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
60%

Ha megnyugtat, a szomszédom 2 diplomás 41 éves, szingli sose volt nős. Van háza, kocsija, kb. 900ezer a fizuja. Szerintem jó képű is.

A férjem legjobb barátja 39 éves szintén szingli, ő jobb kaliberű pasi a szomszédnál neki nagy diplomája nincs de jól keres. Hibája:panaszkodik állandóan és elégetetlen.

aug. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
54%
Dehogy számít...
aug. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!