Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek tényleg ennyit számít a diploma?

Figyelt kérdés
Én csak egy szakmával rendelkező, de jól kereső férfi vagyok. Van az ismerősi körömben egy fiatal sràc, aki csak egy biológia és testnevelés szakos diplomával rendelkezik és kevesebbet is keres, de folyton sikere van a nőknél, most a barátnőjével a házasságot tervezik. Oké, sportos a srác, de èn jobban keresek, mègsincs 8 ève senkim, ennyire fontos, hogy legalább diplomás legyen a pasi?
aug. 16. 11:19
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
68%

"Oké, sportos a srác, de"


Nem kell a de. Sportos a srác. Ennyi.

aug. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
77%

Akkor a te logikád szerint a pénz, amit te többet keresel, jobban kellene számítson, mint a diploma?

Mamma mia.

Nem fontos, hogy legyen diplomája. De az fontos, hogy legyen értelme. Pl. szobafestők, építőipari munkások, vízvezeték szerelők,

burkolók, akik egy összetett mondatot nem tudnak elmondani, redbull, hell, cigi, trágár beszéd satöbbi. Nem érdekel, hogy most milliókat lehet keresni ezekkel a munkákkal. Egyszerűen el se jutunk odáig, hogy szóba elegyedjünk. Ha most feltétlenül a diplomára akarod kiegyezni a kérdést, inkább választok szerény jövedelmű diplomást, aki értelmes, okos, tanult, mint egy gázszerelőt, aki könyvet utoljára kötelező olvasmányt fogott a kezében alsó tagozatban. Ezzel nem azt mondom, hogy mindegyikük hülye, mert az nem igaz, de többen vannak köztük alulműveltek, mint a diplomások között.

aug. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
53%

Remélem ez nem komoly, hogy teljesen agyament következtetéseket vonsz le random tényekből!


Ha te mostantól napi fél liter vizet innál csak, akkor ennyi erővel mondhatnád, hogy "bakker, a baráti körömben egy srác megiszik napi 2 liter vizet, de sokkal kevesebbet keres, mint én, hát ennyire fontos a hidratáltság a nőknek? Biztos, hogy ezért nincs senkim, köcsög nők" :D :D

aug. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%
#12 Talán régen így volt, de ma már a diplomások között is nagy arányban fordulnak elő az idióták...
aug. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
#14 Nem teljesen értek egyet. Tény, hogy hígult a diplomás réteg, teljesen igazad van. De köztük még mindig kevesebbszer látok fogatlan, cigitől bűzölgőket két dekással már korán reggel kijönni a dohányboltból, akiknek jó annyi, hogy megvolt a meló az építkezésen, hazamennek, ciccentik a sört és mehet a meccs. Tudom, hogy nem mindenki ilyen, én most inkább az arányokról próbálok beszélni.
aug. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
62%
Ja, 2 diplomás, művészettörténész haverom is, aki csak hobbiból dolgozik könyvesboltban, havi 300-ért, meg csak családszeretetből lakik az anyjával, hetente más modell, TV-s, meg luxusprosti csajokat kefél. Ja nem.
aug. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
71%
Ha most visszagondolok arra, hogy mondjuk az általános iskolai osztályomból kik lettek diplomások és kik mentek szakmára...hát a szakmások rettenetesen hülyék voltak. Akkor se, most se kellene egy se közülük. Faragatlan, rendezetlen családi körülmények közül jövő, problémás bajkeverők voltak.
aug. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
68%

Többdiplomás vagyok, én sem keresek sokat. Lehet velem beszélgetni, van egy alapvető tájékozottságom, műveltségem, van hobbim, nyitott szellemmel járom a világot.


Ezek mind nagyon jó skillek, hogy barátkozz, meg emberileg. De a párkeresés nem erről szól, nem ez a döntő. Nem is a pénz önmagában. Külső. Csakis a külső, meg talán a kisugárzás. Ennyi. Nem az agysejtjeimmel bújik ágyba egyik nő sem, nem a diplomámtól vagy a pénzemtől fog nedvesedni.

aug. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Önmagában a külső semmit nem jelent. Lehet, hogy több nőt tud egy alkalomra megkapni egy jó külsejű férfi, de ha egy tuskó, vagy jellemtlen szar alak, senki nem fog mellette maradni. Vagy ha igen, akkor a nő is hasonló karakter.
aug. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

19. Ilyen kapcsolatból nyilván sok van. De ettől a probléma még mindig megoldatlan azok számára, akik nem tartoznak a jóképűek közé. A "nem minden a külső" nem jelenti azt, hogy nem is számít. Nem számít, ha jóképű vagy, de ha nem nézel ki jól, akkor az baj.

Persze eltérő a nők ízlése, de mégis van az a kinézet, amire a nők általában jobban vevők, meg amire szinte egyáltalán nem.

aug. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!