Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A többi férfitársaim miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A többi férfitársaim miért nem várnak el a nőktől olyanokat hogy egzisztencia, diploma, jó kinézet?

Figyelt kérdés
Igen nekem férfiként fontos hogy diplomája legyen, nagyon jól nézzen ki, egzisztenciája is fontos, saját autó, saját lakás, szerintem egy normális igényes férfi ezeket ugyanúgy elvárja de sokszor azt látom hogy egyes férfiaknak tényleg mindegy.... ezért tartunk itt ahol vagyunk...
ma 10:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%
Mert a kinézeten kívül nekem ezek a dolgok nem számítanak. A kémia, kommunikáció, életfelfogás stb. többet számít
ma 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
34%

Eueket azok vàrják el akik semmit nem akarnak a kaocsolatba adni vagy támasz lenni nem szamithat rájuk a nő semmiben de gyerekkel se.

Elvárják hogy a nő teljesen onallo legyen és még a pali kölykeit is tudja gondozni ha a pali kilép. Hogy szabadon otthagyhassa a családot is.

ma 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
48%
Női troll kérdés férfi szerepbe bújva. Lehessen mellédumázni hogy a férfiaknak is magasak az elvárásaik <> nem csak a gonosz nőknek.
ma 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
63%
Én meg a jó helyesírást várom el egy férfitől, pl a vesszők rendszeres használatát.
ma 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
51%
Kérdező te miket nyújtasz ezekért cserébe? Eddig csak a rinya megy.
ma 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
48%
Kérdező te is olyan férfi vagy aki a nők anyagi kihasználására hajt?
ma 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én is elvárom ezeket, de cserébe ezeket mind tudom nyújtani én is. 36f
ma 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
30%
#4 a pasik többsége még a saját vesszőjét se tudja rendesen használni, a központozásról már ne is beszéljünk
ma 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
41%

Mert senki sem ellensége önmagának.

Férfiként a társkeresés így is 99%-ban sz*pás. Na ha erre én még feljebb is tenném a lécet... :,D

ma 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
75%
Mert csak a p.na kell belole. Az meg hogyan él, az ő baja, vagy ő dolga.
ma 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!