Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A többi férfitársaim miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A többi férfitársaim miért nem várnak el a nőktől olyanokat hogy egzisztencia, diploma, jó kinézet?

Figyelt kérdés
Igen nekem férfiként fontos hogy diplomája legyen, nagyon jól nézzen ki, egzisztenciája is fontos, saját autó, saját lakás, szerintem egy normális igényes férfi ezeket ugyanúgy elvárja de sokszor azt látom hogy egyes férfiaknak tényleg mindegy.... ezért tartunk itt ahol vagyunk...
ma 10:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

Még mindig az van, hogy a többi férfinak mindig jut nő, te meg a lőtéri kutyának sem kellesz. Nem ám még elvárásokkal. Egyébként még hányszor írogatod ide ezt ahelyett, hogy próbálkoznál a valóságban?

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

Ja, próbáltad már, nem megy.

ma 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
38%
Bizony ezért tartunk itt pedig ha simán nem kezdenénk ki bárkivel már is több nőnek fájna és jönne ide kérdezni hogy miért nem kell a chadnak.
ma 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
6%

Te találkoztál már olyannal, akinek nem fontos a jó kinézet?

:D

Vagy arra gondolsz, hogy miért rak meg vki egy másodvonalas *-t?

Mert a pia szépít, és a szomjas ember különben se válogasson.


De párválasztásban a szépség az elsődleges szempont.

A második a fiatalság.

Nekem, ha szétmennénk nyusszal:

A harmadik a makulátlan hír.

A diploma nálam kizáró ok.

Az egzisztenciát pedig én adom.

ma 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%
Egy normális férfinak ezek bizony fontos szempontok. Nem azt mondon, hogy a legfontosabbak, de hacsak nem egy gazdag amerikai nagybácsi örököséről van szó, nem fogja tudni egyedül eltartani a nőt.
ma 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!