Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Incelek, milyen végzettségetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Incelek, milyen végzettségetek van?

Figyelt kérdés
Aki nem incel, ne írjon, ezt a csoportot szeretném felmérni.

ma 09:41
A kérdező szavazást indított:
Doktori fokozat STEM (természettudomány, technológia, mérnöki tudományok, matematika) területen
Doktori fokozat egyéb területen
Mesterszak vagy osztatlan szak STEM területen
Mesterszak egyéb területen
Alapszak STEM területen
Alapszak egyéb területen
Középiskola érettségivel, szakma nélkül
Középiskola érettségivel és szakmával
Középiskola érettségi nélkül, szakmával vagy anélkül
Általános iskola
9 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
63%
Én nem vagyok incel, de mérnök vagyok😁 Nemsoká elvégzek egy mestert, utána még gondolkozom a doktorin, nem biztos hogy van értelme még azzal is xopni.
ma 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
50%
Nem szavaztam, mert nem vagyok incel. Egy srácot ismertem ő egy programozó volt.
ma 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
#1: mérnöknek nem biztos, hogy van értelme. Ha jól fizető állásra vágysz, mesterrel is megkapod. Ha kutatnál inkább, ami szintén fizethet jól bizonyos szint felett, akkor a doktori viszont szinte elengedhetetlen.
ma 09:53
 4/16 anonim ***** válasza:
38%
Az iskolázottság nincs összhangban a külső adottságokkal. A társkeresés meg arra épül hogy a férfi tud e felnőttként 60-75 kg közötti testsúlyt fenntartani, vagy nem tud. Már a pénzzel se lehet megkerülni az elvárásokat. Kereshetsz 1 milliót ha dagadt vagy, 100 nőből 98 még úgy se fogad el.
ma 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
80%
#1 vagyok, soha nem a pénz miatt tanultam, diploma előtt se volt anyagi gondom. A tudás miatt tanultam és azért mert érdekelt.
ma 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
#5: hát a doktorin sokat nem fogsz tanulni, kevés a tárgy, ugyanakkor kutatni igen. Ilyen szemmel nézd akkor a lehetőségeket.
ma 10:14
 7/16 anonim ***** válasza:
57%
Bölcsész diplomám van.
ma 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Incel vagyok, büfészakon végeztem, a nőknek nem kellek.


38F incel

ma 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
85%
Technikus vagyok (erősáramú szerviztechnikus).
ma 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
28%

#4

"A társkeresés meg arra épül hogy a férfi tud e felnőttként 60-75 kg közötti testsúlyt fenntartani"

Érdekes elképzelés, hogy a nők 14 éves kisgyerekekre vágynak, mert ha felnőttként ezt a testsúlyt tartod, akkor lassan a szél is elfúj.


Egyébként kutatások szerint jelenleg az egyik "legmenőbb" testalkat a nők körében az apu test.

ma 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!