Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Incelek, milyen végzettségetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Incelek, milyen végzettségetek van?

Figyelt kérdés
Aki nem incel, ne írjon, ezt a csoportot szeretném felmérni.

ma 09:41
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
#4: ez azért is baromság, mert a nők odavannak a kigyúrt testért is, az pedig nem 75 kg, hanem 90-100 is akár. Vagy több is lehet, a testépítés mértékétől függően.
ma 12:00
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
175cm/90kg vagyok (edzek nem elhízott) érettségim meg villanyszerelő szakmám van, ipari vezérléseket csinálok. Szerintem incel vagyok.
ma 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Természettudományi területen fos büfé szakot végeztem és nincs is szükségem a melóhoz erre a diplomára.

Szarul keresek, de legalább cserébe lófaß munkám sincs, nagyrészt ülök az irodában és netezek, filmezek, játszok valamivel.

Van megtakarításom elég sok, tehermentes lakás és egy balatoni telek/nyaraló.

Kutyát nem érdekli. Szarul nézek ki és nincs jó dumám, soha nem mentem oda nőkhöz, egy kezemen meg tudom számolni hányszor kezdeményeztem, ha egyáltalán azokat az alkalmakat lehet annak tekinteni.

Amúgy volt kapcsolatom még fiatalon, akkoriban elég jól néztem ki (a mostani külsőmhöz képest mindenképp). De mióta szakított velem a csajom nincs senkim és nem is igazán vágyok már erre.

ma 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
39%
60-75 kg? Ha kilépsz a komfortzónából csakúgy alapon beléd kötnek ha férfiként ennyi vagy
ma 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

"Természettudományi területen fos büfé szakot végeztem és nincs is szükségem a melóhoz erre a diplomára."


Megkérdezhetem, milyen büfészak volt ez? Természettudományos szakon végeztem én is, és nem találkoztam büfészakkal a TTK-n... Esetleg a tudománykommunikációt nevezném annak vagy a földrajzot. De az utóbbi kétséges.

ma 13:46
 16/18 anonim ***** válasza:
Fabatka készítő mérnök. :)
ma 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

4

Mint ahogy, te sem fogadsz el tulsulyos nőt...

ma 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Femcel vsgyok (vagy mi) pénzügyes diplomám van
ma 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!