Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a diploma nélküli próbálkoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a diploma nélküli próbálkozókat, mint olyanokat, akik nem bizonyították a minőségüket, alapból kizárom, én vagyok a rossz?

Figyelt kérdés
Azért egy diploma sokat jelez az ember minőségéről. Ahoz tanulni kell, készülni, ott lenni az élet sűrűjében. Ha pl egy pasinak nincs, akkor hogy gondolja, hogy eséllyel indul egy diplomás csajnál?
ma 11:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Vered magad a diplomára, de helyesen írni meg nem tudsz. Nem szeretem az ilyen embereket.
ma 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%

Mondok egy ellenpéldát - testvérem férje. Állítólag nagyon okos, nagyon intelligens, diplomás ember felső fokú angol nyelvvizsgával.


Utál dolgozni, másfél évig a testvéremmel együtt a szüleink nyakán élősködött teljesen ingyen. Most is csak jelenleg dolgozgat. Pszichiátrián is kezelték egyéb problémák miatt. Egy szöget nem tud a falba beverni. Két kis gyerekük van a testvéremmel és egyikkel sem foglalkozik, megmondta, hogy neki a családos élet és a házas élet egy hatalmas csalódás. Pedzegette egy időben a vàlást is. Ja és mindezek felett az édesapánkkal összerúgta a port, aminek az lett a vége, hogy egy beteg, magatehetetlen embert aki akkor jött ki a kórházból (intenzíven feküdt 2 hetet) csak úgy összeverte és megrugdosta. Apukám újabb egy hétre kórházba került és csípőprotézist kapott, mert a csávó úgy megrugdosta, hogy combnyaktörése lett.


És ez egy nagyon okos, nagyon diplomás, angolul anyanyelvi szinten beszélő "férfi" ember.


Nos, csak gondoltam elmesélem neked, hogy a diploma nagyon nem minden.

ma 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
51%
A társkeresési szempontjaid a te dolgod. Miért érzed úgy, hogy egy fórumon vadidegenekkel validáltatnod kell őket??
ma 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%
Azt jelzi, hogy hiába a diploma mégis ostoba vagy.
ma 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%
Diploma nélkül is lehet valaki okos és lehet nem mindenki akarja magát szavazni nekem az alapszak és most a mesterszak is stresszes és borzalmas. Igazad van hogy kitartást igényel de nem azt jelenti hogy akinek nincs hogy ő nem kitartó.
ma 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%

Vőlegényem, villanyszerelő. (Vállalkozo) 2 diplomám van, (egyik sem büfészak) és 3 nyelven beszélek. Tippelj, ki keres a másiknál 5x többet! Nem szamit a diploma..

34N

ma 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Főiskolát végeztem, kerestem durván 200000 forintot.

Férjem végzettsége burkoló.

Most ügyvezető igazgató és havi durván 1,5-3 millió Ft között mozog a bevétele.

Nagyon rosszul látod az életet

ma 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
48%
#6 Értem mit mondasz de azért ne felejtsük hogy egy részt vállalkozó és nem alkalmazott nem mindegy hogy ő csinálja meg a piszkos munkát is vagy csak kiadja Jóskának hogy melyik falat kell vésni.
ma 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Jogod van hozzá, természetesen. De pl aki nálad szerel mondjuk, egy vízcsapot, vagy burkol, vagy épít, vagy beszerel, azok nagy többsége nem diplomás, mégis rájuk szorulsz. Ha egy diplomás embert választassz és ezeket egy sem tudja megcsinálni, vagy egy akkor is olyan nagy dolog a diploma? Attól még egy ember sem buta, ha nem rendelkezik dipolmával. A butaság nem itt kezdődik! Arról nem is beszélve, hogy ezek az emberek is jól tudnak keresni. Én nem ítélném el azokat akiknek nincs.
ma 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

😅

N 32

ma 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!