Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiként mik neked a társkere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként mik neked a társkeresés mellett az érvek és ellenérvek?

Figyelt kérdés

Nekem kb. így néz ki:


Pro, tehát ami miatt érdemes időt szánni a társkeresésre:


- Úgy érzem csak egy megfelelő társsal élhetek át sok mindent


Kontra, tehát ami miatt jobb nem keresni:


- Sok idő és energia kell a társkereséshez, amit másba is fektethetnék.

- Valószínűleg nem találok megfelelő társat akkor sem ha keresek, és akkor minden befektetésem a társkeresésbe hiábavaló volt.

- 30as férfiként tudok fizet 10/10es 10/9es nőknek szexért és a látványért, így a szexuális vágy nem lényeges ösztönző a keresésre.

- Felszabadító és békés érzés elfelejteni a társkeresést, főleg ha belegondolok mennyire nem lennék a legtöbb ember helyében aki párkapcsolatban van.


Férfiak véleményére vagyok kíváncsi ebben a kérdésben, mert nőkre teljesen más játékszabályok érvényesek.


tegnap 20:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy te vagy sötét és nem érted amit írok :D Szerintem jobb is ha hagyod az ismerkedést és elvagy magadba meg a rosszlányokkal.
tegnap 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

10.


Vannak akik könnyen találnak tartós társat, mert olyan az életstílusuk.


A kinézet tartós kapcsolat keresésénél mindegy, mert még ha nagyon csúnya is valaki, akkor is van ugyanannyi hasonlóan csúnya ellenkező nemű. Egyedül az életstílus számít.


Nekem nem olyan az életstílusom, hogy könnyen találjak. Nekem nem úgy van, hogy csak lazán minden péntekre betervezek egy randit. Amit ha nő lennék, simán megtehetnék - ezért is nehéz egy nőnek felfogni, hogy mekkora bukta tud lenni a társkeresés férfi oldalról.


Nekem tényleges erőfeszítés kellene. Ami azt jelenti, hogy olyan dolgokat kéne csinálnom, amik negatívan csapódnak le az életemben. A tanulmányaim, amik szinte biztosan megtérülnek, fontosabbak, mint a társkeresés, ami valószínűtlen, hogy megtérül. És a keresés alatt még csak nem is a randizást értem, mert oda eljutni is nagyon nehéz számomra, az életstílusom miatt is.

tegnap 23:00
 13/13 A kérdező kommentje:

11.


Értem amit írsz, csak nem szeretem rosszhiszeműséget. Szerintem valami amit írtam betalált nálad, de ez a te bajod.

tegnap 23:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!