Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Inceleknek megoldás a társkere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Inceleknek megoldás a társkeresési problémáira?

Figyelt kérdés

Kezdeném azzal, hogy jó magam is incel vagyok, sose volt barátnőm. Egyszer elhatároztam, hogy ennek véget vetek, elkezdtem odafigyelni a táplálkozásomra, kalóriadeficites diétát kezdtem meg, magas fehérje bevitel mellett. Ez mellett edzettem is heti 4-szer/5-ször. Mikor elértem egy bizonyos testzsír százalékot (sajnos pontosan nem tudom megmondani mekkorát, már bőven kirajzolódtak a "kockák" a hasamon) azt kezdtem észrevenni, hogy nem érdekel a szex, nem érdekelnek a nők, szinte mondhatni teljesen impotens lettem. Heti egyszer ha volt merevedésem, már az nagy dolognak számított. És nem érdekelt görcsösen az, hogy jaj nekem miért nem lehet nőm. Ez volt kb. az utolsó dolog ami foglalkoztatott. Most jelenleg nem ez a helyzet, tömegelek, így megveszek a nőkért. De nyárra ismét lediétázok és hosszabb távon is fenntartom az alacsony testzsírt, mert tényleg jobb volt amikor hidegen hagyott a női nem. A kulcs tényleg a fenntarthatóságon van és megszűnnek az ismerkedéssel kapcsolatos problémák kedves sorstársak! Javaslom, egyszer ha komolyan problémát és már-már fájdalmat jelent nektek is, hogy egy nőnek sem vagytok elég jók, csináljátok utánam csak a próba kedvéért, meglátjátok, hogy sokkal jobb így élni (talán még egészségesebb is, bár ebben nem vagyok annyira biztos).

25/F incel



ma 13:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
Beadod a felvin a jelentkezést az orvosira, és utána megmondod hogy orvos vagy. Így meg lehet spórolni vagy 10 év munkát! Hisz az csak kifogás, hogy évek mire elér valamit az ember!
ma 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
1-es: Ezt nem teljesen értem, hogy pontosan mit is akartál ezzel mondani
ma 13:34
 3/19 anonim ***** válasza:
25%
Incike is maradsz örökre
ma 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
2. A gyakorin szeretnek úgy csinálni, mintha az hogy fejleszted magad, meg is oldaná minden problémádat!
ma 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
3-as Tisztában vagyok vele, ez olyan mintha azt mondanád egy kövér embernek hogy "fúú de kövér vagy". Én csak egy "megoldást" szeretnék felvázolni a hozzám hasonló sorsú embereknek, pusztán jóindulatból.
ma 13:38
 6/19 A kérdező kommentje:
4-es ez nagyon nem így van :) Én nem az a tipikus incel vagyok, aki semmit nem tesz azért hogy fejlődjön az életben, sportolok, motorozok a ruhatáram teljesen lecseréltem, de a korábban kapott rengeteg elutasítás miatt semmi önbizalmam nincs, mellette kerti törpe vagyok (170 cm) amin ugye nem igazán tudok változtatni. Én ezt elfogadtam, hogy a nők sose fogják viszonozni a vonzalmat. Tegyétek ti is ezt, diétázzatok le és megszűnik ez a gond az életetekben.
ma 13:42
 7/19 anonim ***** válasza:
Nekem akármennyi is a testzsírszázalékom, akármilyen diétát csinálok, atomkanos vagyok mindig. Szóval nem mindenkinél fog ez működni.
ma 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
51%
Megmondanám neked mi a megoldás, de az a törvény tiltja, meg a szabályzat is, szóval marad a sablonválasz. Lesz majd jobb, csak vidáman, rossz a hozzáállásod, majd ha jobb lesz, akkor minden megoldódik magától. Próbáld ezt elhinni.
ma 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
8-as: Ha elolvastad volna a kérdés alatti részt, tudnád, hogy én vázoltam fel egy lehetséges megoldást, nem megoldást keresek a problémámra.
ma 13:56
 10/19 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés mondjuk nem kérdés, de ettől tekintsünk el:D


A megoldás amit leírtál az nem más, mint hogy terheld le annyira a szervezeted, hogy a szexuális energiákig el se juss. Hát ez nem túl jó ötlet:D

A fizikai jóllét, energiában bővelkedő szervezet "ráér" magas libidót fenntartani, mert hát van miből elégetni erre az energiát. Aki éhezik, folyton fáradt esetleg kialvatlan vagy nagy stressz alatt áll, annak jelentősen csökken a libidója, mert a szervezetnek egyszerűen nincs erre kapacitása.

És ez pont jól is jelzi, hogy ez a módszer egyértelmeűn nem egészséges.


De kérdező!

Ennek semmi köze a társkereséshez! Te itt szexuális vágyról írsz. A társkeresés ennél bőven több, sőt...

De igazából már az is sokat lemond a gondolkodásodról (és ez nem feltétlen csak rólad szól, igazából ez általában jellemző az incelekre) hogy úgy állsz hozzá, hogy csajt akarok, úgyhogy elkezdtem gyúrni. Persze, tök jó dolog a testünkkel való törődés, de a csajozás ott kezdődik, hogy a csjaokkal kezdesz el foglalkozni:D


namindegy, összességében szerintem intő jel, hogy merevedést sem tud produkálni a szervezeted, akkora terhelés alatt áll. Ne b*szd szét az egészségedet.

ma 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!