Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiként mik neked a társkere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként mik neked a társkeresés mellett az érvek és ellenérvek?

Figyelt kérdés

Nekem kb. így néz ki:


Pro, tehát ami miatt érdemes időt szánni a társkeresésre:


- Úgy érzem csak egy megfelelő társsal élhetek át sok mindent


Kontra, tehát ami miatt jobb nem keresni:


- Sok idő és energia kell a társkereséshez, amit másba is fektethetnék.

- Valószínűleg nem találok megfelelő társat akkor sem ha keresek, és akkor minden befektetésem a társkeresésbe hiábavaló volt.

- 30as férfiként tudok fizet 10/10es 10/9es nőknek szexért és a látványért, így a szexuális vágy nem lényeges ösztönző a keresésre.

- Felszabadító és békés érzés elfelejteni a társkeresést, főleg ha belegondolok mennyire nem lennék a legtöbb ember helyében aki párkapcsolatban van.


Férfiak véleményére vagyok kíváncsi ebben a kérdésben, mert nőkre teljesen más játékszabályok érvényesek.


tegnap 20:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Mellette szóló érv lenne mindenképpen, hogy családban élni, megosztani örömöket, nehézségeket, látni, hogy együtt érdemes küzdeni valami közös célért nagyon motiváló lenne.

Ellene szól egy szóban megfogalmazva az ego. Hogy könnyebb egyedül élni, nem alkalmazkodni senkihez és nyilván egy párkapcsolat, házasság azért kockázatokkal is jár mind anyagi, mind mentális értelemben.

tegnap 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nekem nagyobb dilemma maga a keresés folyamata.
tegnap 20:39
 3/13 anonim ***** válasza:

A keresés folyamatát is lehet élvezni, rengeteg tapasztalat, új embereket ismersz meg, csak nem úgy kell minden randira gondolni, hogy ha már fizeted a kávét, akkor jár a mély torok.


Van ami nem fog összejönni, meg van ami össze fog. Menni kell, csinálni, csak akkor hoz olyan eredményt amilyet szeretnél.


De mondjuk a kérdésed alapján inkább a szex lehet fontos neked. :D

tegnap 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

3.


Épp kiemeltem, hogy szex miatt nem éri meg keresnem, mert tudok fizetni modell tulajdonságokkal rendelkező nőknek, hogy kielégítsenek szexuálisan.


Nem tudom te hol ismersz meg rengeteg új embert, főleg úgy, hogy férfi vagy. Én nem járok bulizni meg olyan helyekre ahova tömegek mennek.


Én nem úgy gondolok egy randira, ahogyan te leírtad, viszont kidobott idő a végén, ha csak egy jót beszélgettem valakivel, tekintve, hogy van más lehetőségem eltölteni az időt.

tegnap 21:37
 5/13 anonim ***** válasza:

Mellette: bár egy érzelmi hullámvasút az egész, nagyon megterhelő, rengeteget kell küzdeni érte, de végül megkapod a társadat, aki az életed egyik legjobb dolga lesz, közben rengeteget fejlődsz, tanulsz magadról és az emberekről...


Ellene: már van párom, szerintem nem díjazná, ha társkeresésbe kezdenék 🤣🤣

tegnap 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

5.


Épphogy semmi garancia, hogy a keresés sikerrel jár.

tegnap 21:58
 7/13 anonim ***** válasza:

3 as vagyok.

Pont ezért mondtam, hogy csak szexet keresel. Mert neked ennyi elég, hogy fizetsz egy hivatásosnak.

A negatívumoknál írtál sok mindent, nem akarsz időt belefektetni, semmi kedved az egészhez, stb. Ha érzelmi kapcsolatot keresnél, akkor nem csak egy közhelyet írtál volna a pozitívumokhoz, és talán úgy éreznéd, hogy érdemes időt és energiát befektetni abba, hogy találj valakit aki kielégíti nem csak a testi vágyaid és társad az életbe. Szóval csak marad szex.


Semmi garancia rá, semmire nincs garancia. De ha mindenki így gondolkodna, nem jutna senki sehová.

tegnap 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A keresésben a társasjátékot szeretem, a legjobban azt ahogy összehangolódunk, felvesszük egymás ritmusát, felfedezzük egymást és közben nem vétjük el a lépést.

Izgalmas és közben nagyon szórakoztató.

De ez nem lenne elég, hisz rengeteg érdekes és szórakoztató dolog van a világon.

Viszont van, amit csak a nők tudnak.

Hogy mást ne mondjak, a szájuk sarkában az a kis mosoly, amit csak ilyenkor látni, az például nem hozzáférhető máshogyan.

tegnap 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

7.


Már előbb kifejtettem, hogy szexet nem keresek. Ha élvezetre meg izgalomra vágyom, azt különösebb erőfeszítés nélkül is megtalálom.


Azzal nem tudok mit kezdeni, hogy ezek után is jobban véled tudni, hogy mit keresek.


Nem szeretek veled beszélgetni, sötét vagy nagyon.

tegnap 22:30
 10/13 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy azt írtad, hogy nők ne írjanak. Bocsi. De nem is értem, hogy valaki hogy adhatja ezt fel.

Az ember társas lény. Család, gyerek nem lehet másképp. Mondják, hogy a férfiak másképp működnek, de szerintem nem feltétlenül. Azért nektek is kell, hogy valaki szeressen, megbecsüljön, felnézzen rád, bajban lehessen rá számítani stb?

A családalapítás alapvető dolog, család nélkül az ember elpusztul.

Én élveztem magát a társkeresés fázisát is. Szeretek beszélgetni emberekkel.

De ha ezt terhesnek érzed, akkor maradj a hivatásosaknál.

tegnap 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!