Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetnèk sikeres a társkeresésben?

Figyelt kérdés
Sikeres férfiaknak mi a titka? Van pénzem,jól keresek,jól oltozkodok,sportolok,alkatom rendben van mégsincs senkim évek óta és teljesen érthetetlen hogy miért lehet ez? Sehol se jön össze semmi.
ma 17:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj a sikerrel, hogy egyáltalán nincs rá garancia. A mai egyszer fent, egyszer lent hülye ideológiáktól hemzsegő világban meg főleg...

Próbálkozz, reménykedj és bízz a szerencsédben, hogy egyszer sikerül valami.

ma 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Számomra érthetetlen teljesen.
ma 17:39
 3/10 anonim ***** válasza:
32%

Definiáld a sikert. Mi a cél?

Minél több nőt megdugni vagy találni egyet komoly párkapcsolatra?

ma 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Egyik se megy nagyon igazából.
ma 17:53
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Mik az elvarasaid?
ma 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nincsenek nagy elvarasaim igényes legyen l..
ma 18:15
 7/10 anonim ***** válasza:
66%

Én már letettem róla, pedig ilyen kvalitásokkal rendelkezem én is. Ezért tartom hülyeségnek amit a sok barom mond, hogy ha pénzed van lesz nőd is. Ez szerintem nem így van.


Én igazából arra a konklúzióra jutottam, hogy ami igazán számít a külső. Azon áll vagy bukik minden. Ha jól nézel ki, akkor az emberek keresik a társaságodat, pozitív tulajdonságokat társítanak hozzád tudat alatt, én en bloc ez a beugró ahhoz, hogy egyáltalán valaki minimális érdeklődést is tanúsítson irántad.


De szerintem játszik a szerencse faktor is, ebben is hiszek.


Én például sose tettem semmi kirívót karrier terén, vagy inkább úgy mondanám hogy nem tettem többet mint más. Mégis, soha nem volt problémám munkahelyekkel, életemben nem voltam még munkanélküli, én bárhol dolgoztam mindig jól kerestem (most is bőven 1 millió felett van a nettóm), mindenhol el voltak szinte ájulva tőlem, stb.


Más meg ilyen iskola, olyan tanfolyam, 3 nyelv, 100 helyre beadott önéletrajz, aztán mindig szenved a munkahelyekkel. Állandóan sz.r helyre veszik fel, kevés a pénz, kutyául bánnak vele, nem fizetik a túlórát, blabla.


Szerintem ez így van a párkereséssel is, vagy nőzéssel/pasizással.


Valakinek ezzel soha nem volt gondja élete során, mindig megtalálták őket, vagy ő találta meg őket úgy, hogy különösebben semmi plusz energiát nem fektetett bele.


Még talán azt hiszem a Majka mondta azt, hogy neki például sose volt gondja a nőkkel. Ő akkor is összeszedte magának akit akart amikor a putriban élt Ózdon, meg akkor is amikor már befutott és pénze volt (úgy meg még könnyebben).


Én simán elhiszem. Pedig nem lehet azt mondani, hogy a Majka most, vagy éppen 20 évvel ezelőtt az ózdi telepen olyan "húdejópasi" kategória lett volna...


Szóval ja, én ebben hiszek. Mindenkinek meg van a "keresztje". Hogy aztán ez miért van így, nem tudom.

ma 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Tul kevés a nő..
ma 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
58%

#7


Részben egyetértek veled, hogy tényleg mint az élet minden területén itt is érvényes, hogy egyeseknek nagyon könnyen megy felszedni nőket, más meg kínlódik sokáig, mire összejön valami. Az tény, hogy a pénz meg az anyagiak nem rögtön az első lépésnél számítanak, hanem, ha már komolyabb kapcsolatot, biztonságot keres. Az első lépés mindenképp a külső, de ott is az van, hogy ha nem extrém módon csúnya valaki, csak átlagos, akkor nem kizárólag amiatt bukik el, hanem inkább a szociális, kommunikációs készségek miatt. Ha nem tudsz magabiztosan fellépni egy olyan helyzetben, ahol ismerkedni lehet vagy nem tudod jól lereagálni a lehetőségeket, akkor nem leszel sokkal előbb, hiába vagy jóképű.

ma 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9


Picit megfordítottad, természetesen igazad van, de ugye mindig számít a kiindulópont.


Én nem azt állítottam, hogy ha valaki nem extrém csúnya, akkor SEM lehet sikeres a párkeresésben, csakis a TOP külsejű pasi.


Én azt állítottam, hogy HA valaki jól néz ki, akkor alapból meg van az entry, merthogy a szép emberekhez mindenki vonzódik. Ezt hívják holdudvar hatásnak, amikor az attraktív emberekhez automatikusan pozitív tulajdonságokat társítasz. Ezek tudat alatt működő reflex reakciók, így működik az elme.


Tehát ha ez a kiindulópont, akkor azért természetesen nem mindegy, hogy csak úgy vagy és létezel és az emberek többsége vonzónak talál, vagy éppen valami produkálnod is kell azért, hogy egyáltalán észrevegyenek és felfigyeljenek rád.


Biztos vagyok benne, hogy fel lehet építeni egy sikeres vállalkozást a 0-ról, de azért ha van 100 millió forint tőkéd és jó kapcsolataid, azért lényegesen egyszerűbb helyzetben vagy. Ez nem jelenti azt, hogy az előbbi nem lehet/lesz sikeres, és azt sem hogy az utóbbi tuti befut majd. De a kiindulópont azért számít. Én erre gondoltam.


Illetve én szerintem ha nem megyünk túl mélyen bele az analizálásba, mindenki tudja hogy működnek ezek a dolgok.


Egy jóképű pasi aki félénk, összeakadnak a szájában a szavak, nem túl magabiztos, egy kezdeményező helyzetben a cuki szégyellős srác lesz, akit fel lehet cheerelni mert mégiscsak bátor és próbálkozott, míg egy nem túl helyes pasi akármilyen magabiztos, lökheti a dumát stb., az meg a nagyképű, creepy faszi lesz, akiről nem értik hogy mire van nagyra magával..


Szóval nyilván bele lehet menni ilyen mélyebb filozófiákba, ettől függetlenül mindenki tudja, hogy működik a társadalom és en bloc a szüke hétköznapok.

ma 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!