Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet a baj velem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj velem, hogy nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés

Hosszú hónapok óta nincs senkim, egyáltalán nem botlok bele véletlenül senkibe. Próbálkozni már nem szoktam senkinél, teljesen el is ment a kedvem a párkereséstől, de még a sima ismerkedéstől is. Ezt nem tudja rólam senki, szóval attól, hogy én így élem meg most már, más ebből nem lát semmit. Bulizni meg társaságba nem járok, ahol nők is vannak, ez talán negatívum, de szerintem nem ez a fő oka a dolognak.

Nem nézhetek ki elég jól, azért nem alakul semmi, vagy azért nem próbálnak ismerkedni velem?

27/F



tegnap 19:51
 1/10 anonim ***** válasza:
34%

Ronda vagy (hihi)

Dagadt vagy

Csóró vagy

Nem vagy menő

Nem vagy vicces

És még millió más. Nem elég ennyi?

tegnap 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nincs alkalom megismetni vkiket
tegnap 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%

"Hosszú hónapok óta nincs senkim"


Csak néhány hónapja? Viccelsz? Sokaknak 5-10 vagy még több éve nincs senkijük, szerinted nekik milyen érzés lehet?

tegnap 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem értelek, ha nem jársz se társaságba, se bulizni, akkor mégis mit vársz? Nincs veled semmi baj, csak ez az egy! Tessék eljárni társaságba, bulizni, bárhova ahol vannak emberek - köztük nyilván nők is - enélkül hogyan szeretnél ismerkedni bárkivel? Ott van még megoldásnak bármelyik társkereső, ha eljárni nem szeretnél sehova. Lehet ismerkedni ott is, vagy akár itt is, de itt nehezebb. Lényeg, hogy ha csak várod, hogy rádtaláljon a nagy Ő, akkor egyedül fogsz meghalni. Szerintem ezt nem szeretnéd és én se kívánom neked, szóval hajrá! Változtass, bármin!
tegnap 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy arra meg nem nagyon van lehetőségem, hogy eljárjak. Nincs ilyen társaságom, azzal a néhány barátommal akik vannak és akikkel találkozom néhanapján annyi történik, hogy beülünk valahova. Úgy pedig nincs mód az ismerkedésre.

Egyedül nyilván elmegyek ide-oda, beülök a kocsiba és elugrok vásárolgatni meg nézelődni plázákban, vagy nyáron sportolni, de ott sem jött még össze semmi. Nyilván azért sem, mert annyira laza személyiség sem vagyok, hogy lazán szóba elegyedjek akár egy eladóval, pincérrel, recepcióssal stb.

Ezen nem tudom miként van mód változtatni, félek sehogy.

tegnap 20:19
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Hosszú hónapok óta?? Mi ezzel a gond? Én 4 éve egyedül vagyok, mégsem érzem magam egy selejtnek! Sőt, tisztában vagyok vele, hogy miért vagyok egyedül, ebben mi az amit szeretek, mi az ami hiányzik, illetve például hogy a férfiak mit nem szeretnek bennem, vagy mi miatt mondanak inkább nemet. Talán kellene felszedned még magadra egy jó nagy adag önismeretet, hogy be vaktába lövöldözz, hogy mi lehet a baj. Annyit mondanék, ha nem ismerkedsz, akkor ne várd, hogy meg akarjanak ismerni.

Majd ha tényleg, akarsz, akkor majd változtatsz. Én itt semmi változtatás nélkül nem fogom megoldani a problémád.

tegnap 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
-be +ne
tegnap 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
" teljesen el is ment a kedvem a párkereséstől, de még a sima ismerkedéstől is. Ezt nem tudja rólam senki" - Dehogynem. Messziről látszik, és ezért sokan elkerülnek.
tegnap 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Túl nagy feneket kerítesz a dolognak. Viszont az öledbe sem fog hullani. Udvarlás nélkül nem fog menni.
tegnap 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha csak hónapok óta nincs senkid akkor már volt. Akkor hogyan sikerült? Egyébként ne hisztizz nekem még sose volt senkim mégse vagyok depis.

26/f

tegnap 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!