Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet az hogy nőként nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az hogy nőként nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés

Észre sem vesznek a férfiak, nem hív el senki randizni de még csak hozzám se szól senki.

Én tudom hogy a férfiaknak nehéz, de nőként szerintem ez halál ciki.

Nálam csúnyább/ kövérebb/ akármilyenebb lányoknak is van barátja/ férje / élettársa. Vagy legalább tetszik valakinek . Egyszerűen már félek hogy egyedül halok meg. Nem értem az okát és így változtatni se tudok. Próbáltam elengedni/ direkt ismerkedni online/ bulizni menni. Ha meg is talál valaki az vagy teljesen elmeroggyant vagy el akarja felejteni az exét egy dugásra stb.

Mi lehet a baj velem hogy ennyire nem vagyok szerethető ? Nem 16 éves vagyok hanem lassan 30 😢


jún. 21. 23:06
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
49%
Csúnya vagy nagyon, igénytelen, görcsös, vagy ugyanolyan elmeroggyant mint akik közelednek hozzád. Ők a te szinted...
jún. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
39%
Ahogy egyes mondja. Ha nem így lenne tapadnának rád a férfiak.
jún. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
43%
Férfiként ha nem találsz párt lehetsz szimplán szerencsétlen. De nőként? Minimum dilis...
jún. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
51%
Majd mindjárt kapsz egy csomó ajánlatot ne félj!:)
jún. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
67%

Nem hiszem, hogy veled van a baj.

Sajnos jóval kevesebb a vonzó, heteroszexuális férfi, mint az ugyanilyen nő, és jó részük kezdeményezni se nagyon mer.

Idősebb vagyok nálad, de volt egy időszak az én életemben is, amikor hasonlóan éreztem magam, mint te. És nem, nem vagyok se csúnya, se dilis, se kövér, se igénytelen. Ellenben még SOHA nem találkoztam olyan pasival, aki minden szempontból megfelelt volna az elképzeléseimnek ÉS független is. Vagy külsőre nem volt vonzó, vagy intellektuálisan nem voltunk egy szinten, vagy az életstílusa volt összeegyeztethetetlen az enyémmel, vagy egyszerűen csak nem mert kezdeményezni, de még a vonzalmát kimutatni sem.

Mondjuk az biztos hogy nem árt, ha megpróbálsz kicsit lelazulni, mert a görcsös akarás tutira nem vonzó.

jún. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
61%
Látatlanban nehéz megállapítani a dolgok miértjét. Lehet túlértékeled magad, lehet túl magas elvárásaid vannak és a hozzád illőt levegőnek nézed. Lehet, hogy csak nincs szerencséd (mondjuk az esetek 99%-ban az előbbi kettő közt lesz a hunyó).
jún. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
36%

De azert tele a friendzone, nem? Sorban allnak, mint a bananert '72-ben :)



40F incel

jún. 22. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
30%

Jaj, az ilyenekről , mint a kérdező, mindig kiderül, hogy amúgy van 4-5 kan is talonban, csak egyik sem felel meg miss Tökélynek.

Annyi ilyennel beszélgettem már, tudnék mesélni. Először mind előadja ezt, mint most a kérdező, hogy ő nem kell senkinek... Ja, mert a szemükben, aki nem szőke herceg fehér lovon, az egy senki.

jún. 22. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
81%

Én idősebb vagyok mint te bő tíz évvel, de évek óta nem találok egy normális pasit. Pedig éveket letagadhatnék, senki nem néz annyinak amennyi vagyok. Vékony, sportos, kedves. De a korombeli pasik kb mint a nagyapám, úgy néznek ki, a ritka kivétel csak kalandot keres. Sok 15 évvel fiatalabb bejelentkezővel meg én nem akarok kezdeni.

Szóval jelentkezők lennének, de olyan a felhozatal, hogy azt mondom, erre nincs szükségem, jól vagyok egyedül. Nem kell mindenáron valaki, csak hogy elmondhassam, van pasim...

jún. 22. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
56%

#7

Te még a barátzónáig sem jutsz el, nyomorult incel. Amúgy utólag is boldog születésnapot, mostmár hivatalosan is te lettél a 40 éves szűz. Gratulálok.

jún. 22. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!