Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet az hogy nőként nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az hogy nőként nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés

Észre sem vesznek a férfiak, nem hív el senki randizni de még csak hozzám se szól senki.

Én tudom hogy a férfiaknak nehéz, de nőként szerintem ez halál ciki.

Nálam csúnyább/ kövérebb/ akármilyenebb lányoknak is van barátja/ férje / élettársa. Vagy legalább tetszik valakinek . Egyszerűen már félek hogy egyedül halok meg. Nem értem az okát és így változtatni se tudok. Próbáltam elengedni/ direkt ismerkedni online/ bulizni menni. Ha meg is talál valaki az vagy teljesen elmeroggyant vagy el akarja felejteni az exét egy dugásra stb.

Mi lehet a baj velem hogy ennyire nem vagyok szerethető ? Nem 16 éves vagyok hanem lassan 30 😢


jún. 21. 23:06
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
25%

"Van ilyen, ma sem könnyebb egy lánynak, akinek vannak igényei"


Azaz aki el van szállva magától?

jún. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
79%

Akinek vannak igényei, az el van szállva magától?


Az én igényeim a következők lettek volna: legyen ápolt, és nézzen ki úgy, mint egy férfi. Lehessen vele beszélgetni és nevetni. Legyen munkája és/vagy normális életcélja. Tudjon viselkedni, ne legyen egy nárcisztikus f@szfej, tekintsen egyenrangú partnernek és ne játszmázzon. Legyen heteroszexuális és független.

Ezek tényleg olyan elszállt igények lennének egy csinos és értelmes nő részéről?

jún. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

#13-nak: ez az időszak 23-29 éves korom között volt. Jelenleg egyedül vagyok, bár ez most viszonylag friss szingliség 40+-osan, két hosszabb kapcsolat után.

#5 voltam.

jún. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
67%

Kérdező és TE szoktál esetleg kezdeményezni, ha mást nem egyértelmű jeleket küldeni, flörtölni, próbálkozni? Nem ördögtől való dolog egyik sem.

Amúgy 99%-ban itt csak annyi a probléma, hogy a legjobb pasiknak nem kellesz, de pedig csak az ilyeneket veszed észre, csak őket tartod egyáltalán férfinek. 100%-ban biztos vagyok abban, hogy most is van jópár pasi körülötted akinek tetszel, aki szívesen randizna veled, akivel tök jól ellehetnél, de egyiket sem veszed észre, vagy éppenséggel minden ilyen srác a barátzónában van...

De tényleg volt már komoly kapcsolatod? Volt alkalmi szex patnered? Voltál már randizni? Hány srácot utasítottál vissza életed folyamán? Szűz vagy esetleg?

jún. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!