Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet az hogy nőként nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az hogy nőként nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés

Észre sem vesznek a férfiak, nem hív el senki randizni de még csak hozzám se szól senki.

Én tudom hogy a férfiaknak nehéz, de nőként szerintem ez halál ciki.

Nálam csúnyább/ kövérebb/ akármilyenebb lányoknak is van barátja/ férje / élettársa. Vagy legalább tetszik valakinek . Egyszerűen már félek hogy egyedül halok meg. Nem értem az okát és így változtatni se tudok. Próbáltam elengedni/ direkt ismerkedni online/ bulizni menni. Ha meg is talál valaki az vagy teljesen elmeroggyant vagy el akarja felejteni az exét egy dugásra stb.

Mi lehet a baj velem hogy ennyire nem vagyok szerethető ? Nem 16 éves vagyok hanem lassan 30 😢


jún. 21. 23:06
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
25%

Ha 30 évesen a kutyának nem kellesz, akkor a hiba bizony benned van, hiába hazudják a pofádba az ellenkezőjét az ismerőseid, családtagjaid.

Leminősítgetsz másokat a külsejük miatt, mégis te vagy egyedül. Az meg, hogy gáz faszikat vonzasz be, szintén a te felelősséged.


Csak pár tipp:

- rendkívüli módon túlértékeled magad külső, belső, stb. terén, holott finoman szólva sem vagy átlagon felüli

- szar a személyiséged

- túlzottak az elvárásaid (elhízott, pattanásos, nyolc osztályt végzett 150 centis gnóm 190 magas, sikeres, magas státuszú két diplomás pasit keres esete)

jún. 22. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
5%

"Te még a barátzónáig sem jutsz el, nyomorult incel"



De, tobbszor eljutottam, legutoljara 2007-ben, az volt az utolso probalkozasom.



40F incel

jún. 22. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
70%

#5 Meddig tartott ez az időszak az életedben? Jelenleg is egyedül vagy?

Annyira jól leírtad, amiket én is tapasztalok és gondolok. Nem látom a kiutat, és ez nagyon elszomorít 😢 Emiatt kérdezem.

jún. 22. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
54%

#12

Ügyes vagy. 3 év múlva itt a 20 évforduló. Csináltass tortát.

jún. 22. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
63%

#5 #13

akkor beállok én is a sorba

ugyanez...

A kérdezőnek meg nem nagyon tudok mit írni. Ha van jóbarátod, akinek adsz a véleményére, őt kérdezd meg.

jún. 22. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
84%
Én meg nőben nem találok olyat, akivel összeillünk. Én is elmúltam már bőven 40, viszont mindig jóval fiatalabbnak néznek. És ismerkedem is, tulajdonképpen össze is jöhettem volna már valamelyikükkel, ha a céljainkban meg tudntunk volna egyezni. De egy komoly kapcsolathoz azért az is kell, hogy hasonlóak legyenek az elképzeléseink, nemcsak az, hogy végre van valaki.
jún. 22. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
65%

És úgy összességében, hol van bármi esély arra, hogy egy pasi megismerhessen téged?


Busz, vonat, utca, bolt? Ha csak ennyi akkor ne csodálkozz

jún. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem nem hozod ki magadból a legtöbbet. CSINOS VAGY?


De komolyan, a legtöbb férfi ennyire igénytelen: csinos, kedves nőt akar, akinek max Ses a mérete. Szép szemöldök, ápoltság, minimumsmink(minimumnak látszódjon), és kicsit mutatós ruhák.


Nem baj, ha nem vagy szép, de legyél csinos és kedves.


Ami még eszembe jutott, hogy talán túl közvetlen vagy, beszélj velük kevesebbet, több szemkontaktus és mosoly és rövid válaszok. Ha kevesebb személyiséget mutatsz, akkor el tudnak képzelni olyannak, amit szeretnének, így vonzóbbá válsz számukra. Illetve minden pasi odáig van, ha "nem tudod, mit akarsz", de aztán beadod a derekad.

jún. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
0%
Te vagy az a 26 éves lány akit most utasítottak vissza a napokban?
jún. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
40%

Ugyan, hagyjuk már ezt, hogy ronda, mert ha nem az lenne, akkor tapadnának rá a férfiak. Ezt csak incelek írják.

Én az átlagnál jobban néztem ki kategóriákkal (adottságok, ápoltság, öltözködés), és az átlagnál messze műveltebb lány voltam (nem most volt, maradjunk annyiban). Nálam sem próbálkozott szinte senki, és baromi nehezen találtam párt. Így utólag, negyvenes éveink végén sokat beszélgetünk erről a húgommal, szerinte pl. jégkirálynő voltam, és persze igényeim is voltak. Nem álltak sorba, az egyetemen sem, később a munkahelyen sem. (Végül 29 évesen mentem férjhez, és sose bántam meg, hogy kivártam azt, akivel teljes, minőségi életet élhetek).

De a lényeg, hogy se dilinyós nem voltam, se ronda nem voltam, se elhízott nem voltam, mégse nyomult senki pont a 20-as éveimben, fénykoromban.

Van ilyen, ma sem könnyebb egy lánynak, akinek vannak igényei.

jún. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!