Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy dolgozzam fel ,hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy dolgozzam fel ,hogy nem kellek senkinek,csak “arra”?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Én nem vagyok ronda,mindenki szépnek tart..jó pasik is,egyedül élek ,van munkám,nem vagyok rámenős stb. De mégsem kellek senkinek,senki olyannak aki nekem tetszik pedig nem teszem magasra a lécet!

Már belefáradtam,és csak keresem magamban a hibát,és azt mondogatom szar vagyok mindenki jobb nálam,ezért van ez..

Hogy törődjek bele hogy sosem lesz senkim?

30/L


jún. 14. 20:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
57%

Elég hihetetlen hogy egy fiatal nő ilyet ír... Szerintem az önbizalmad kéne egy kicsit rendbe tenni.

Netes társkeresőket próbáltad már?

jún. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Pont a netes társkeresőkön fognak leginkább "csak arra" felszedni. De üdv a csoportban, én is valahogy mindig itt lyukadok ki
jún. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
55%
Valami hihetőt nem tudtál kitalálni?
jún. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
18%
Mekkora kamu jot nevettem.
jún. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 shortcel165 ***** válasza:
30%

Szánalmas, röhejes pcsogás.

Egy szép fiatal nő bármelyik pasit megkapja.


Majd pont sajnálni foglak!

jún. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
23%
Nem ez nem lehet 28F
jún. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
32%
Jelentettem a kérdést!
jún. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
32%
Kamu
jún. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
60%

Kérdező, itt kár volt kitenni ilyen kérdést mert a sok incel nem képes elhinni hogy rajtuk kívül másnak is lehet gondja.

Én megertelek, sokáig jártam hasonló cipőben. Sajnos nem tudsz mást tenni mint hogy kivarod még kiismered egy kicsit a pasit. Egyre kitartobbak tudnak lenni egy menetert is, de vannak figyelmeztető jelek menet közben, ha ezeket kiismered jobb ha te pattansz meg előbb.

jún. 15. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi, ronda pasik pedig meg "arra" sem. Vagyis te meg mindig jobb helyzetben vagy.



40F incel

jún. 15. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!