Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés

Sokadjára újra megtörtént velem, hogy azt hittem megtaláltam az igazit, totálisan szerelmes lettem belé nagyon rövid idő alatt, de szakított velem, mondván nem lett belém szerelmes. Mit csinálok rosszul, miért nem kellek hosszabb távon senkinek?


26/N



jún. 19. 09:08
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
5%
26 éves nő, nem kell senkinek? KAMU!
jún. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi alapján senki nem fogja tudni megmondani neked.


Max tippelni lehet, de én azt kivettem a leírt szavakból, hogy szerintem te idealizálod a partnereid és ezért lehet az, hogy sokszor olyan személyeknél keresed a szerelmet akikkel nem kölcsönös.


Mennyi ideig voltatok párkapcsolatban? Mennyire volt komoly a dolog?


Az a legnagyobb baj azzal, hogyha nagyon keressük az igazit és nagyon vágyunk a szerelemre, hogy olyan helyen is keressük ahol nem kellene és sokszor látunk bele olyan dolgokat egy egyszerű kapcsolatba, ami valójában nincs is..

jún. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit írhatnál még magadról, ennyiből nem lehet megmondani. De az lehet baj, hogy talán túl görcsösen akarsz kapcsolatot.
jún. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
10%
Le fognak pontozni érte szokás szerint, de akkor is ez az igazság: valószínűleg nem vagy elég szép, "fullos". Az átlagosság vagy egy natúr, tuningmentes helyesség nem elég! Nagyon extra, "megcsinált" külső kell, folyamatosan fenntartva. Ha ez megvan, onnantól kb. teljesen mindegy minden más. Lehetsz kicsit butácska, lehetsz hisztis, kontrolláló, korlátozó, lehetsz nyafka és gyámoltalan, meg is csalhatod, max konfliktusok lesznek ezekből, de szakítás nem, mert ragaszkodni fognak hozzád, nem akarnak majd elveszíteni. Egy szép nőnek szinte szó szerint a szarát is megennék, teljesen meg tudnak bolondulni tőle, és úgy is maradnak, nem átmeneti!
jún. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
15%
Azért nem kellesz senkinek mert neked a valaki az a férfiak legfeljebb néhány százaléka, a többieket emberszámba, férfiszámba sem veszed. Annak a pár százaléknak meg nyilván nem fogsz kelleni sohasem, hiszen nálad sokkal jobbakat megkapnak, felesleges veled leállniuk
jún. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Főként intellektuálisan vannak elvárásaim a férfiakkal szemben, szóval az 5-ös válasz nem épp helytálló.


Való igaz, hogy picit rá vagyok erre görcsölve, hiszen 26 évesen szeretném végre, hogy szeressenek.


Nem gondolom magamat azért annyira csúnyának, de elég természetes lány vagyok, ugyanakkor viszonylag nőies. Ez lehet probléma, de elég nagy bajok vannak, ha mindenki a kis plázacicákat szeretné...

jún. 19. 09:22
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy pont az a baj, hogy megideologizálod ezeket az embereket? Lehet, hogy túlzottan is szeretnél szerelmes lenni, ezért már olyanokhoz is kapcsolódsz, akik valószínűleg nem illenek hozzád vagy olyanba is szerelmi jeleket képzelsz, ahol nincs is. De egyébként ha valamivel konkrétabban írnál, akkor lehet jobb tanácsot tudunk adni, mint így általánosságban. Olyan butaságokra meg ne hallgass, hogy legyél kikeve, kifenve! Én sem voltam sosem, mégis van párom is meg mindig volt is. És nem feltétlen ők hagytak ott, úgyhogy ez pont nem igaz. Ha adsz magadra (nem cicababásan) meg normális vagy, érdeklődő, nyitott, akkor úgyis lesz párod! Csak talán ne erőltesd, hanem hagyd kibontakozni a dolgokat! ;)
jún. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
A legutóbbi két kapcsolatomban szerintem abszolút közrejátszott az, hogy idealizáltam őket. Az egyik több ideig tartott, most a legutóbbi nem túl sokáig, de érdekes, hogy úgy éreztem, vele ezalatt a kevés idő alatt is tovább jutottam, mint bárkivel
jún. 19. 09:25
 9/27 anonim ***** válasza:
80%

"Való igaz, hogy picit rá vagyok erre görcsölve, hiszen 26 évesen szeretném végre, hogy szeressenek."


Ne a párkapcsolattól várd, hogy boldog légy, mert elég hamar csalódni fogsz.

jún. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Azoktól függetlenül, amiket leírtam most, boldog vagyok. Jól haladok a karrieremmel, sok barátom van, nagyszerű hobbijaim, sokat utazgatok, szóval kb az életem minden más területe elég jó:)
jún. 19. 09:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!