Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés

Sokadjára újra megtörtént velem, hogy azt hittem megtaláltam az igazit, totálisan szerelmes lettem belé nagyon rövid idő alatt, de szakított velem, mondván nem lett belém szerelmes. Mit csinálok rosszul, miért nem kellek hosszabb távon senkinek?


26/N



jún. 19. 09:08
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Azért 20-as ez kemény, hogy mekkora nőgyűlölet süt az egész válaszodból :D úgy csinálsz, mintha ismernél, közben marhára nem, semmi nem igaz abból, amit itt szépen összeképzelődtél magadnak
jún. 19. 10:25
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

Milyen nőgyűlöletről van szó amikor a lehetséges okokat soroltam fel miért nem marad meg melletted egyik sem?


Még azt is írtam, hogy lehet csak testiségre vagy jó - ami egyenlő azzal, hogy kamuzós köcsögök, de azzal is hogy reménykedsz, naiv vagy és mégcsak észre sem veszed, hogy miért is közelednek hozzád.


Te kérdezted a lehetséges okokat.


Írjam azt, hogy csak annyi áll a háttérben, hogy nem az "Igazi" mellett vagy?


Na de akkor miért vagy olyan hiszékeny, ostoba, hogy teszed magad a hamis "Igazikkal"?


A hiba a te készülékedben (is) van.


Legyek nőgyűlölő ha ettől jobban érzed magad. Attól még nem biztos, hogy végre-valahára "kifogod" az "Igazit". Szenvedj akkor tovább ha saját magadon nem gondolkodsz el vajon milyen hibákat követsz el ismét&ismét.


Te magad leírtad, hogy ideálizálod őket. Az LEHET egyenlő annyival, hogy rájuk mászol, nem hagysz nekik levegőt, megfelelési kényszered van ami pontosabb az önszeretet hiányát jelenti.


Ha már pl. volt 5-10+ pasid és egyikkel se maradtál meg hihetetlen, hogy nincsenek velek súlyosnak vélhető gondok.

jún. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
84%
Rossz emberekkel ismerkedtél.
jún. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha részben tudod mi a gond ("idealizáltam őket"), akkor ennek vess véget.
jún. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 gabor49 ***** válasza:
lehet te se tudsz eléggé szeretni ne csak elvard hogy szeressenek
jún. 20. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Nem vagy vele egyedul. Enis 26 leszek ebbe az evbe es ugyanez van. Pedig karrier is es kinezet is rendbe van.
jún. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
26-os te mit érzel, hogy mi lehet a probléma?
jún. 21. 08:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!