Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés

Sokadjára újra megtörtént velem, hogy azt hittem megtaláltam az igazit, totálisan szerelmes lettem belé nagyon rövid idő alatt, de szakított velem, mondván nem lett belém szerelmes. Mit csinálok rosszul, miért nem kellek hosszabb távon senkinek?


26/N



jún. 19. 09:08
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
71%
#4: Érdekes, nekem teljesen megfelel a tuningmentes barátnőm.
jún. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
78%
De hát kellesz te, nem tehet a másik róla, hogy elmúlak irántad az érzései, vagy nem tud beléd szeretni miközben te "azonnal" szerelembe essel. Ilyen az élet.
jún. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
90%

#4

Pont az ellenkezője.

Vonzza a figyelmet, sokakét.

De hosszú tàvra ez rohadt kevés, párkapcsolathoz főleg.

jún. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
87%

Rossz emberismerő vagy és olyen párt gondolsz igazinak, akit nem is ismersz.


Hogy ez miért van:

Beszélgetés, megismerés helyett inkább gyorsan ágyba bújsz? Rossz a kommunikáció készséged, későn kezdtél el fejlődni? Rossz családi mintát követsz? Magadhoz képest magasak az elvárásaid, avagy pont, hogy alig vársz el valamit?

jún. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Nem szoktam gyorsan ágyba bújni senkivel. A kommunikációs készségeim kiválóak, hiszen a munkám során ez a legfőbb készség, amit használnom kell. Az elvárásokat nem tudom, hogy magasak, vagy alacsonyak, ezt mindig nehéz megítélni.
jún. 19. 10:02
 16/27 anonim ***** válasza:
70%

"Sokadjára újra megtörtént velem, hogy azt hittem megtaláltam az igazit, totálisan szerelmes lettem belé nagyon rövid idő alatt, de szakított velem, mondván nem lett belém szerelmes."


Az "Igazi" nálad az életcél, élet értelme. Már annyira mániákus vagy, hogy minden pasira akivel ágyba bújsz, leállsz azt hiszed, hogy az "Igazi".


Az égvilágon mindenre képes vagy érte ugyanis nem látsz, hallasz a "szerelemtől" miközben maga az érzésbe "szeretsz bele", vagy fellángolsz.


Nincs szerelem első látásra, se két hét után, de még 6 hónap után se hanem vágy, idealizálás ami kb. egyenlő a fellángolással.


De mivel te annyira hajtod az "Igazi" férfit, az "örök szerelmet" a férfiak megijednek tőled, lehet azt hiszik bolond vagy, vagy az elejétől fogva tisztában vannak vele, hogy milyen naiv vagy és kifejezetten szexre tartanak.


Nincs ön és emberismereted se, légvárakat építgetsz, elfelejtesz élni.


Nem is meglepő, hogy mindegyik lelép. Én is megtenném. Ijesztő, hogy te annyira keresgéled mint egy eszeveszett.

jún. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Na álljunk meg, azért aki nem adott arra jeleket, hogy szeret engem, azért azoknál nem tepertem annyira. Nyilván egy olyan férfinál, aki állandóan küldi a jeleket, kb királynőként viselkedik velem, egyszer sem ad okot arra, hogy arra gondoljak, hogy szakítani fog velem, igenis ki fogom neki mutatni, hogy hogy érzek, mert ha meg nem így tettem volna, persze én lennék a jégszívű picsa
jún. 19. 10:08
 18/27 anonim ***** válasza:
91%

"Az elvárásokat nem tudom, hogy magasak, vagy alacsonyak, ezt mindig nehéz megítélni."


Teljesen mindegy, hogy magas vagy alacsony. Nem úgy kell belőni az elvárásokat, hogy a környezetedben mit látsz vagy a társadalomban mi a "standard" már hogyha van ilyen.. hanem inkább arra kell törekedni, hogy olyan partnert találhass akivel jól érezd magad az élet legtöbb területén. Lehet az akár a közös program, a szex vagy bármi, mivel hogyha ez nincs meg akkor ugye nem vele akarsz majd párkapcsolatot illetve ami hiányzik azt máshol fogod keresni.


A párod nem csak a párod, hanem úgymond egyben a barátod is akivel szórakoztok és a bizalmasod is. Nyilván nem álalánosan működik ez minden kapcsolatban és lehet csak az én elképzeléseim tévesek, de nálam ez például "elvárás" lenne és nem érdekel, hogy más mit gondol erről.


#2 voltam.


(Azt pedig ne hidd, hogy a mű hatást keltő nők vagy azok a nők akiknek tényleg figyelemfelkeltő a külsőjük előnyösebb helyzetben vannak, mert igazából annyi fog történni, hogy hozzád képest például x+n férfi lesz velük majd kedves csak azért, hogy legyen szex.)


De ugye ezt csak példaként írtam és nem azért, mert bármi bajt feltételeznék a külsőddel vagy szerintem az lenne a jó, hogy egy nő mű hatást kelt és rommá van sminkelve. Reagáltam csak a #4-es okfejtésre..


A legtöbb férfi sokkal inkább választ egy természetes szépségnek tartott átlagos lányt.. (ez alatt értsd azt, hogy elmegy melletted az utcán vagy a szomszédban lakik)

jún. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
A legutóbbinál minden területen stimmeltek a dolgok, úgy gondoltam, hogy ő is így érzi, de ezek szerint nem így volt :D persze, hogy ezt tartom szem előtt, hogy minden jó legyen és nem a társadalmi elvárások határozzák meg, hogy kivel jövök össze
jún. 19. 10:15
 20/27 anonim ***** válasza:
77%

#17:


Ilyen hülyeséget régen olvastam már:


"Na álljunk meg, azért aki nem adott arra jeleket, hogy szeret engem, azért azoknál nem tepertem annyira."


Teperni? Hogyha szeretitek egymást egyikőtök se teper kezdjük is itt. Másodszor nem szerelmes beléd senki, de te se belé friss kapcsolatban. A szerelem később jön amikor már jobban ismeritek egymást és még akkor is egymás mellett maradtok, hogy elfogadjátok egymás hibáit.


"Nyilván egy olyan férfinál, aki állandóan küldi a jeleket, kb királynőként viselkedik velem, egyszer sem ad okot arra, hogy arra gondoljak, hogy szakítani fog velem, igenis ki fogom neki mutatni, hogy hogy érzek, mert ha meg nem így tettem volna, persze én lennék a jégszívű picsa"


Aha, szóval azért mert benyal/kinyal (:D) te amiatt hiszed, hogy ő is "szerelmes beléd", ő az "Igazi" és, hogy még véletlenül se maradj le róla te is kinyalod a hátsóját/leszopod (:D) és persze nem játszod el a jégcsapot.


Játszmázol ezek szerint, nekem úgy tűnik.


Észreveszik, vagy tényleg csak látják, érzik milyen hiszékeny vagy, megunnak, rájuk telepedsz, nincs önbecsülésed, megfelelési kényszeres vagy és amikor leesik nekik akkor kidobnak.

jún. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!