Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők számára miért vonzóbb,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők számára miért vonzóbb, ha egy férfi focit, vagy más sportokat néz rendszeresen, ha meg videójátékozik, filmezik, sorozatozik, animéket néz, akkor meg gyerekesnek, igénytelennek, tunyának tartják?

Figyelt kérdés
A képernyőre üvöltözni öklöt rázva mivel macsóbb és felnőttesebb mint az említett hobbik?

ma 14:28
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
36%

A filmmel, sorozattal, focival semmi gond nincs.


Az anime úgy ahogy van fura, akarmelyik nem nézi.


A videojatekkal meg az a probléma hogy könnyen függőséget okoz, sokan nem tudják a merteket. Egy foci meccset akkor nézel amikor van, egy sorozatot akkor nézel amikor jön ki új rész vagy évad. A videojatekban viszont nincs korlát.

ma 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
Szexibb, ha nem csak nézi a focit, hanem űzi is. A focista srácok szexik, a megyeiben is. :D
ma 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:

#21

"A videojatekkal meg az a probléma hogy könnyen függőséget okoz, sokan nem tudják a merteket."

Ahogy a mobil, a kávé, az alkohol vagy TV.

ÚJ focimeccset és ÚJ sorozatot nézel, akkor amikor kijön, csak az a helyzet, hogy nem csak új dolgok vannak. A streaming korában, amikor több ezer tartalom egy kattintásra elérhető, akkor szintén bármikor nézhet valaki egy általa nem látott sorozatot.


A videójáték pont annyira véges, mint egy sorozat, véges tartalma van annak is.

ma 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:
Fura? Az jó, mert jó furának lenni és nem az egytucat részének lenni. De amúgy nem értem mi a fura benne? Egy shonen az mitől más mint mondjuk egy átlag Marvel/DC film vagy sorozat, vagy mint pl a Harry Potter? Mert japán? Vagy egy seinen mitől más mint egy átlag dráma?
ma 16:04
 25/36 A kérdező kommentje:

22

Ja, a botlábú magyar focisták nagyon szexik, a semmilyen eredményre viszik haza a sok pénzt. Ha a munkanélküliséget kéne definiálni 2 szóval azt mondanám magyar focista, csak a segély több.


23 Ja, a focinak ugyanakkor nem véges a tartalma, azokat mindig nyomatják. Plussz sokszor bebizonyosodott, hogy a foci érdekes mód sokkal nagyobb vadállattá teszi az embereket mint alövöldözős játékok meg a gore-al teli horror, pl a sok tömegverekedés, meg szándékos balhézás.

ma 16:06
 26/36 anonim ***** válasza:

#23 jó hát sorozat szempontjából én magamból indulok ki hogy szökő évente egyszer találok olyat ami érdekel.


Természetesen az általad felsorolt dolgok is okozhatnak függőséget, ettől engem még nem fog kevésbé zavarni a videojáték.


Kérdező, az anime igenis fura, és az emberek is furák akik nézik. Legalábbis én még nem találkoztam egy normális anime rajongoval sem. Általában mind menekül valamiért a saját fura kis világába.

Élvezd ha akarod a furasagot, de attól ez még nem lesz vonzó a nőknek, max a hozzád hasonloknak.

ma 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:
Mert miért nem voltak normálisak? Rosszindulatúak voltak, vagy elkövettek valami bűnt? Mentális betegségük volt? A saját kis világba menekülés meg ebben a mocskos háborúkkal meg alja emberekkel teli világban meg pont hogy normális inkább.
ma 16:10
 28/36 anonim ***** válasza:
48%

“ Kérdező, az anime igenis fura, és az emberek is furák akik nézik. Legalábbis én még nem találkoztam egy normális anime rajongoval sem. Általában mind menekül valamiért a saját fura kis világába.”


Ez amúgy tök igaz. Én gimis koromban voltam anime meg kpop rajongó, miért? Mert csúnya voltam és önbizalomhiányos, ebbe menekültem. Amióta kikupálódtam, túlságosan leköt az életem ahhoz, hogy bármibe is meneküljek. Inkább sportolok, pasizok, barátokkal programokat csinálok…nincs miért videojátékokba meg animékbe menekülnöm :D

ma 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
100%

#26

" az anime igenis fura, és az emberek is furák akik nézik"

Mondjuk azt, hogy az átlag ostoba magyarokhoz képest furák, mert általában az értelmesebbje nézi. Erről már kutatások is vannak.


Mo.-on is inkább a diplomások, magasan képzettek nézik, míg a 8 általánossal rendelkezők kb. semmit se tudnak róla.


De azért mert az átlag magyaroknak ez fura, nyugaton még ez a tök normális réteg.

ma 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:

#25

Nagyon keserűnek tűnsz. Tök oké ha nem érdekel a foci (páromat is maximálisan hidegen hagyja), de ez a sértett fikázás szerintem gáz. Vannak sportok amiket én gondolok "értelmetlennek", de ha valaki más nézi akkor minek kötekedjek?

Látod, másoknak meg az anime és az fps játékok furák és értelmetlenek. Nem kell egymás hobbiját/érdekődését leszólni, szerencsére egyik se kötelező dolog.


Amiket itt írtál, abból nekem az jön le hogy nem az a gondja veled az embereknek, hogy miket nézel és miket nem.

ma 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!