Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők számára miért vonzóbb,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők számára miért vonzóbb, ha egy férfi focit, vagy más sportokat néz rendszeresen, ha meg videójátékozik, filmezik, sorozatozik, animéket néz, akkor meg gyerekesnek, igénytelennek, tunyának tartják?

Figyelt kérdés
A képernyőre üvöltözni öklöt rázva mivel macsóbb és felnőttesebb mint az említett hobbik?

ma 14:28
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
50%

Sport őrült ffi kizárva. Gamer legyen, mint én. De tudja a határokat. Filmek kizárva, max sorozat. Párommal szerencsére közösek ezek a dolgok.


N29

ma 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
87%

#8

Én magam több meccset nézek nőként mint a férfi párom, hidd el tudom mennyi ideig tart egy meccs. :D Általában nincs egy nap több meccs - persze ritka kivételek a nagy tornák csoportkörei, de nem igazán ismerek olyat aki azokból nézné is mindet. Biztos létezik ilyen ember, de ez kb 2 évente egy 2-3 hetes időszak, nem állandó.

ma 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
84%

Nem hiszem hogy aktív tagja lennél ezeknek a közösségeknek, mert full rosszul látod a demográfiát.


De amúgy könyörgöm ne próbáld úgy beállítani, hogy a nőknek fontos a foci, és hogy ezen áll vagy bukik a sikered. Bevallom, én nem vagyok otthon a focirajongók körében, de a legtöbb nő akit személyesen ismerek, sugárban hány a focitol, és a focirajongóktól is.

De még ha be is jönnének nekik a focis férfiak, nem ezen múlik. El tudod képzelni..? "oh hát REMEKÜL elbeszélgettünk a Bélával, nagyon magabiztos, sármos, rendes... csak hát a meccs helyett a Vikingek ismétlést nézte, szóval rögtön tudtam, hogy nincs közös jövőnk."

Nonszensz.

ma 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
87%

Nekem nincs jo tapasztalatom azokkal, akik aktivan neznek vagy jarnak is focimeccsre.

A filmekkel, sorozatokkal, animekkel, konyvekkel, game-ekkel nincs bajom, nokent eleg kocka vagyok, nekem is jo, ha a parom ilyen ☺️

ma 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
66%
Én alapból nem vagyok egy tunya nő, így nem is illene hozzám egy tunya pasi, nem is akarok ilyet. Nem gamelek, ritkán nézek tv-t, ellenben sokat sportolok, sokat járok el otthonról programokra. Ehhez nem partner egy tunya pasi.
ma 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
51%

Mer a fóóóóó cíííí az menő.


Főleg amikor a brazil hátvéd úgy esik el, hogy a közelébe nincs senki, de piros lapot akar a halálos sérülései miatt.

ma 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
Egyik se vonzó.
ma 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
60%

#4

"Jártál valaha anime conon? 70% ott lány"

Mondjuk az az arány nem igazán fedi az anime nézők arányát. A legutolsó felmérés amit láttam - és az is Amerikában volt - 60% férfi és 40% nő.


#11

"Filmek kizárva, max sorozat"

Egyébként miért? Mi a baj a filmekkel, ha a sorozatok maradhatnak?

ma 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
32%

#18


Nekem unalmasak és nem akarok ott ülni előtte annyit. Meg hát ledarálnak egy történetet másfél órában.

ma 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
71%

Sosem kellene olyan férfi, aki mániákusan a tv-t bámulja, legyen akármi is műsoron. Foci, forma 1,box, tök mindegy.

Van tv itthon, de 1 hónapban ha egyszer be van kapcsolva.

ma 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!