Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Randiznátok ilyen nővel ?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiznátok ilyen nővel ? Mennyire gáz a helyzet?

Figyelt kérdés
Tehát adott egy 30-hoz közeli nő, szakítottak a párjával és el kell költöznie . Egyedül nem tud lakást bérelni , a lakótársa viszont egy vele egykorú férfi akivel semmi közük nincs egymáshoz?
tegnap 19:25
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
36 éves férfi vagyok, úgy lett lakásom hogy vettem egy nagyon rossz állapotút itt Pest megyei településen 2020-ban még viszonylag emberi áron. A falak, betonfödém azért rendben voltak. Villanyszerelő vagyok és mivel épitőiparban dolgoztam elég sokat mindent én csináltam (viz, fűtés, gipszkarton, burkolás, festés stb..) nem volt egyszerű, de hitelt nem kellett felvennem szerencsére. Évekig raktam félre rá a pénzt, meg munka mellett elvállaltam még plusz maszek munkákat, nem vertem el a pénzt hülyeségekre, egy autót tartottam és tartok fent mert a munkába járáshoz kell. Az nem baj ha albérletben laksz vagy szobát bérelsz de hogy egy férfi a lakótársad az nálam kizáró ok, eleve ismerkedési fázisban még szinte tök idegenek lennénk, ennek tudatában bennem lenne a félsz.
tegnap 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!