Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mitől csúnya egy férfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől csúnya egy férfi, tényleg van olyan helyzet amikor nem igénytelen, nincsen aszimmetrikus arca, nincsen elhízva, nincsen nagy füle, orra, minden rendben van, de mégsem vonzó?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor mi az a tényező ami miatt mégsem vonzó egy férfi..
szept. 5. 21:20
 1/10 anonim ***** válasza:
6%
Attól, hogy kikészíted.
szept. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
17%
Kevés a zsé
szept. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

Az archoz hozzátartozik az arc formája amit a legnagyobb mértékben az orr is befolyásol.

Szóval az egész arckaraktere + az orr.

szept. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%

- saját személyes ízlés

- nem kellemes kisugárzás

szept. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Negativ, depressziv kisugárzás
szept. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%

Mert az hogy ki néz ki jól meg ki nem, az bizonyos szinten szubjektív, mármint olyan értelemben, hogy bár felsorolhatsz dolgokat amiktől "papíron" szép lesz egy ember (szimmetrikus arc, szép fogsor, jó testalkat, stb.), nem feltétlen lesz csúnya valaki mert eláll a füle, vagy nagyobb az orra vagy éppen van rajta 10 kg felesleg.


10 férfit ha megkérdeznél, hogy milyen a szép nő, abból 9 bizonyosan megemlítené, a nagy, ringó, feszes ciciket, ettől még mindenki tudja, hogy vannak nők, akik kismellűek és mégis meg vannak értük veszve a férfiak.


Ezen az oldalon napi 3 kérdés születik ilyesmi témákban, akiknek meggyőződésük hogy azért nincs barátnőjük, mert kövérek/alacsonyak/kevés pénzt keresnek/nincs 20 centis farkuk, kopaszok, stb. Ezekben az emberekben az a közös, hogy mindegyiknek meggyőződése, hogy a saját problémájuk miatt nincs nőjük, a kövér meggyőződése ha vékony lenne akkor ő lenne a Casanova, a kopasznak ha lenne haja nem győzné lepattintatni a nőket, és így tovább.


Ennek ellenére ha kilépsz az utcára, akkor látsz kövér embert is nővel, kopaszt is, alacsonyt is, csórót is nővel az oldalán.


Az összkép a fontos, és mint mondtam, ez egy szubjektív dolog. Nem lesz ronda valaki azért mert elálló fülei vannak, és nem feltétlen lesz szép, mert "papíron" minden klappol.

szept. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem bőven tud rontani egy nem előnyös arc. Nekem sincs helyes arcom nem is volt soha nagy sikerem a társkeresésben és ez azért hátrányos mert arcszerkezetet nem nagyon lehet változtatni.
szept. 6. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67%

Nekem valszeg megjott a truecel diagnozis.



[link]



Herevisszeresseg. Ahogy utanaolvastam, okozhat alacsony tesztoszteronszintet (ami a beugro a friendzone-ba, mert nincs fickos kisugarzas), es sanszos, hogy emiatt vagyok hizekony, es emiatt okozott fajdalmat az edzes.



Viszont erre a megoldas a mutet, ami nem tul olcso, es elegge parazok is tole, de muszaj lesz, mert honapok ota faj. De a doki szerint ez a pubertas ota van nekem, csak "elbujt". Ugyhogy ennyi....



Azt tanacsolom a fiatalabb incel generacionak, hogy mivel ilyen fiszfasz rejtett gyari hibak is tonkretehetik az eletedet, kapargassatok meg egy kicsit a felszint.



Viszont most szerintem egy darabig lelepek innen, mivel meglett az incelsegem oka.



40F truecel

szept. 6. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
8. Ez hülyeség nagyon sok nőnek pont az ilyen feminin érzékenyebb férfiak jönnek be.. sok ilyen nővel találkoztam, szóval itt más a baj
szept. 6. 07:16
 10/10 anonim ***** válasza:
Igy van keress feministat azok ezt szeretik
szept. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!