Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan férfi aki elfogadja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan férfi aki elfogadja?

Figyelt kérdés
Ha a nőnek aszimmetrikusak a mellei és nagy a bimbóudvara?

2017. nov. 28. 15:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
Szó sem lehet róla, bár még teljesen szimmetrikus melleket nem láttam. Az a természetes, ha nem egyformák. Gondolom, nem arra gondolsz, hogy egyikre 70-es, másikra 120-as tartó kell:)
2017. nov. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Láthatóan kisebb az egyik.
2017. nov. 28. 15:44
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
Én láttam olyan csajt, akinek az egyik melle szinte alig fejlődött ki a másik, pedig elég nagy volt ez így, azért nem tetszett őszintén, viszont kis eltérés nem számít senkinek hidd el!
2017. nov. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Senkié sem teljesen szimmetrikus, mondom ezt nőként. Ameddig nem ad ki egy kosárméretnyi különbséget, kétlem, hogy problémát okozna bárkinek is.

Rám is igazak a fent leírtak, soha nem fordult meg a fejemben, hogy ez valami hiba, ameddig pár éve ide nem tévedtem, és meg nem láttam pár ilyen kérdést.

Mondjuk azóta se zavar, marad ilyen, ha egyszer ilyen jutott. Soha senki nem tette még szóvá.

2017. nov. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Szinte feleakkora az egyik, akkor így csak a műtét marad?
2017. nov. 28. 15:50
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha eljutunk odáig, majd megmondom.
2017. nov. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%
A nagy mellbimbóudvar izgató. Az asszimetria sem gond. Van olyan férfi aki elfogadja.
2017. nov. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
42%
A fele akkora az már sajnos nagyobb baj, mert mindenkié kisebb és ami még látszik is, hogy kicsit kisebb azt senki nem fogja soha felhozni, hogy kisebb, mert ez a természetes, de nálad akkor sajnos nagyobb a baj. Elfogadhatja bárki, ha megszeret először nem a melleidbe fog beleszeretni, hanem te beléd és , ha téged szeret, majd a melled miatt elhagy, ha meglátja, akkor jobb is neked , hogy elhagyott, mert valójában nem is szeretett!
2017. nov. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem az asszimetria kifejezetten izgalmas, a nagy bimbóudvar pedig nagyon erotikus. Én elfogadnám így elvileg...
2017. nov. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
48%
Persze hogy lesz az amazon nők levàgtàk az egyik mellükez hogy ijjazzanak no para egyedi vagy
2017. nov. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!