Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Meg kell alázkodnia a férfinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg kell alázkodnia a férfinak a lány (nő) előtt, hogy elfogadja a lány (nő)?

Figyelt kérdés

Így működik a csak a férfi udvarlása a lány, nő felé.

Valakitől hallottam, hogy meg kell alázkodni és akkor jó a dolog.



2017. ápr. 30. 17:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem úgy veszem észre, inkább a bunkóknak van könnyebben nője...
2017. ápr. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Csak, ha instant barátzónás szeretne lenni.
2017. ápr. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Így működik a csak a férfi udvarlása a lány, nő felé?
2017. ápr. 30. 17:16
 4/14 anonim ***** válasza:
Hogy érted? Miért gondolod ezt?
2017. ápr. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Húgom párja mondta nekem, hogy neki meg kellet.
2017. ápr. 30. 17:18
 6/14 anonim ***** válasza:
Hát.. nálam ez elég vesztes stratégia lenne.
2017. ápr. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Az udvarlást csak mi férfiak érezzük (néha) megalázkodásnak, viszont a lényeg, hogy a nő meg férfiasnak látja. Szeretik, ha hódító hadjáratba kezdesz értük, eközben inkább férfiállatnak kéne érezned magad, nem papucsnak. Viszont ilyenkor minden férfi a legjobb arcát igyekszik mutatni, ergo színészkedik, nem véletlenül hívják ezt "széptevésnek". De ezt nem gondolnám megalázkodásnak.
2017. ápr. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Egy férfi ne alázkodjon meg. (Ami azt illeti, egy nő se.) Nem a 19. században élünk, hogy udvarolni kelljen. Ahol az egyik fél udvarol a másiknak, az már nem egyenlőség...
2017. ápr. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség. Soha ne alázkodj meg senkinek, mert tisztelni nem fog az biztos. Inkább a karakán laza férfiak a nyerők, mindezt nőként írom.
2017. ápr. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én nem értem mit nevezel megalázkodásnak ilyen esetben.

Az én párom kedves volt és előzékeny akkor is és most is, de soha nem adott nekem úgy igazat, ha ő nem úgy gondolta. Mindig tisztelettel bánik velem és másokkal is. Ez megalázkodásnak számít manapság?

23/N

2017. ápr. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!