Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tetszik egy lány, csak nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány, csak nem tudom, hogyan közelítsem meg? :/

Figyelt kérdés

Sziasztok


Az a sztori, hogy van egy lány aki nagyon tetszik matek gyakorlaton, viszont eddig nem tudtam leülni mellé, és nem is beszéltünk még...


Én azt terveztem, hogy a fölszinten megvárom, míg odamegy a lifthez, aztán én is odamegyek. És akkor mondom neki, hogy te is 502-be mész, olyan ismerős vagy... és ha felértünk, akkor megkérdezem, hogy ülhetek-e mellé. Ez jó terv?


Mert nem akarom letámadni egyből, hogy mi lenne ha elmennénk valahova enni vagy ilyesmi. Vagy csináljam azt, hogy egyszercsak leülök mellé, és akkor mondom, hogy szeretném jobban megismerni stb. és ha nem mond semmit, akkor odaadnék egy tábla Milkát? :D


Segítség :)



2017. ápr. 25. 12:49
 1/6 anonim ***** válasza:

"És akkor mondom neki, hogy te is 502-be mész, olyan ismerős vagy.." Szerintem eddig jó,de ne akarj rögtön melléülni mert az ugyanolyan nyomulós lenne.

Ha minden jól megy,úgyis elkezdtek beszélgetni,még ha csak pár mondat is fér bele az időbe,már akkor elválik,hogy felkeltetted-e az érdeklődését vagy sem.

2017. ápr. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A liftes ötlet szerintem is jó, de tényleg ne akarj elsőre mellé ülni. Ha minden jól megy, akkor a liftben beszélgettek, meg amíg a terembe értek.

Ha elsőre bejössz neki, akkor lehet, hogy ő kérdezi meg, hogy ültök-e egymás mellé, de ha nem teszi, az se vegye el a kedvedet, majd legközelebb.

Legközelebb már lift nélkül is mellé ülhetsz akár, aztán ott úgyis kiderül, hogy lesz-e folytatás.

2017. ápr. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nos az történt, hogy a liftes dolog nem vált be, egyszerűen nem vettem észre... ezért elég idegesen mentem be a terembe, és leraktam a padra a táskámat. Aztán kimentem a teremből, és mire visszamentem, ott ült a cuccom mellett. Nem értettem a dolgot, de a sorban ült még egy lány, és nem mellette ült le, hanem kihagyott a lánytól egy helyet. Viszont a cuccomtól balra, még volt egy üres hely. Na mindegy.


Egy kicsit beszéltünk, és azt játszottam el, hogy nem látom rendesen a táblát, ezért kértem, hogy nézhessem a füzetéből. Meg tettem pár vicces megjegyzést a tanárra, és nevetett. Ja meg én tudtam korábban, hogy van kutyája, ezért mutattam a kutyámról egy fotót, hátha az később jól jön.


Még 2 ilyen matekóra lesz egyébként, nem tudom, hogyan tovább...?

2017. ápr. 28. 18:00
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
Egy A7-es Audival. :)
2017. máj. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
"Ha nem jut eszembe hatulrol teszembe"
2017. máj. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hú, de "hasznos" az uccsó két válasz :) ment a piros kéz, vagy hogy hívják...
2017. máj. 1. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!