Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ennyire siralmas a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire siralmas a helyzet az online társkeresőkkel vagy csak túldramatizálják ezt a témát?

Figyelt kérdés
Rengeteg rémhírt hallottam már a Tinderről például. Olyanokat, hogy ha férfi vagy akkor még ha össze is jön egy match, akkor nem fognak válaszolni, vagy lekoptatnak, továbbá majdnem minden nő csak a férfiak figyelme miatt van fent, nem azért hogy kapcsolatot találjon. Azt is mondják sokan, hogy ha nem úgy nézel ki mint egy Brad Pitt-be oltott Eric Bana, akkor neked reszeltek és töröld is le magad. Ezek miatt a pletykák miatt még nem mertem kipróbálni ezeket a társkeresőket. Nektek mik a tapasztalataitok? Valami azt súgja, hogy ez túlzás. Köszi!
tegnapelőtt 16:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
Fuh, ha neked ez félelmetes, nem tudom, eddig hogy maradtál életben.
tegnapelőtt 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
#1 Nehezen.
tegnapelőtt 16:53
 3/17 anonim ***** válasza:
29%
Brad Pitt vagy 60-70 éves öregember. Mikor kopik ki a mérce példák közül? Már a 32 éves férfira is azt mondják hogy középkorú vén szar. Már ne akarjon nőt.
tegnapelőtt 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
78%

Vannak nők, akik csak arra használják a társkeresőket, hogy egonövelőket (balek 1) vagy szponzorokat (balek 2) keressenek maguknak.

Sajnos ezek az oldalak még nem dolgoztak ki megfelelő stratégiát az ilyen paraziták permanens, páros lábbal történő bannolására. Pedig már épp ideje lenne.

tegnapelőtt 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
#3 Pont ez a példa volt a legkevésbé lényeges ebben a kérdésben, de ha ettől jobban érzed magad, akkor átnevezem Brad Pittet Justin Bieberre, Eric Banát pedig Pumped Gabóra és így most már mindenki boldog lehet...
tegnapelőtt 17:02
 6/17 A kérdező kommentje:
#4 Egyetértek. Ha nem az oldal célját szolgálod, hanem csak az önös érdekeid miatt akarsz hasznot húzni belőle, akkor ki kéne, hogy tiltsanak. Legalábbis a jobb helyeken így működik.
tegnapelőtt 17:03
 7/17 anonim ***** válasza:
63%

Melyik világban élsz, hogy nem vagy ezzel tisztában?


Társkeresők....több 1000 ember, óriási választék...nem is ismered egyiket sem...a külsőből indulsz ki...és 1 pillanat alatt eldől, hogy tetszel e vagy sem.

Több 1000 közül.

Nyilván a jóképűek az elsődlegesek, ez egy piac. Te se száraz vagy édestelen puha dinnyét veszed meg...max ha nincs jobb és mindenképp akarsz egyet.


Ezt el kell fogadni, van aki jobb ha nem is regisztrál.

tegnapelőtt 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
#7 El tudom fogadni, csak a tapasztalatokra vagyok kiváncsi.
tegnapelőtt 17:07
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
nagy fos az összes társkereső, dugig van férfival, hagyd a fenébe
tegnapelőtt 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
#9 Ez azért gond, mert nagy a versengés?
tegnapelőtt 17:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!