Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ennyire siralmas a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire siralmas a helyzet az online társkeresőkkel vagy csak túldramatizálják ezt a témát?

Figyelt kérdés
Rengeteg rémhírt hallottam már a Tinderről például. Olyanokat, hogy ha férfi vagy akkor még ha össze is jön egy match, akkor nem fognak válaszolni, vagy lekoptatnak, továbbá majdnem minden nő csak a férfiak figyelme miatt van fent, nem azért hogy kapcsolatot találjon. Azt is mondják sokan, hogy ha nem úgy nézel ki mint egy Brad Pitt-be oltott Eric Bana, akkor neked reszeltek és töröld is le magad. Ezek miatt a pletykák miatt még nem mertem kipróbálni ezeket a társkeresőket. Nektek mik a tapasztalataitok? Valami azt súgja, hogy ez túlzás. Köszi!
jún. 29. 16:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
87%
Minden társkereső oldal csak a pénzszerzésről szól. Amikor regisztrálsz megengedik, hogy 1 üzenet küldj, mintha ingyen lehetne csevegni, aztán a 2.üzenetet nem tudod elküldeni, pedig számos bomba nő ír neked, vagyis Mi, kamu profílokról, hogy fizess ki sok pénzt a további használatára.
jún. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
#11 Értékelem az őszinteségedet.
jún. 29. 17:56
 13/18 anonim ***** válasza:
0%
Tudod, miért nem tetszel? Mert neked a társkeresős baromságok a rémhírek. Ennyi az életed. Nincs pina, és neked az rémhír.
jún. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
#13 Hallottad már a szófordulat fogalmát?
jún. 29. 18:45
 15/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom, sosem ismerkedtem ilyen oldalakon. Szerintem szánalmas
jún. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
14, te a hiszti fogalmát?
jún. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
91%

Azokat a nőket, akik ténylegesen ismerkedni akarnak, szerintem elüldözik hamar a Tinderről. Legalábbis, ha magamból indulok ki. Felmentem, három napig bírtam. Majdnem mindenkinek válaszoltam, akikkel volt Match és rám írtak, kivéve azoknak, akik ilyen szöveggel nyitottak: "Úgy megk**nálak", "legszívesebben úgy megb***nálak, hogy lábra sem tudnál állni" stb, stb. És ezekből rengeteg volt, pedig nem viseltem kihívó ruhákat a képeken, komoly párkapcsolat céljával mentem fel és a mihamarabbi személyes találkozás híve voltam. Úgyhogy meg is fogadtam, hogy a társkeresőket messzire kerülöm, mert szemmel láthatóan nem erre vannak. :'D


21/N

jún. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Az online társkeresés egy vicc. Eleve sokkal több férfi van felregisztrálva az oldalon, tehát a nők megtehetik, hogy a legjobb pasiknak adnak esélyt. Ez amúgy a való életben is így működik, a nők 90%-a a férfiak top 10%-ra megy rá.
tegnap 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!