Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Randiznátok ilyen nővel ?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiznátok ilyen nővel ? Mennyire gáz a helyzet?

Figyelt kérdés
Tehát adott egy 30-hoz közeli nő, szakítottak a párjával és el kell költöznie . Egyedül nem tud lakást bérelni , a lakótársa viszont egy vele egykorú férfi akivel semmi közük nincs egymáshoz?
ma 19:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Necces azért, nők kevesebbért kukáznak férfiakat azt hiszem ez nálam már csak azért is piros zászló lenne, most már vagyok olyan helyzetben hogy megtehetem férfiként.
ma 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%

Haaaaat nem tudom.

Mondjuk en alapbol nem hiszek a ferfi noi baratsagban. Ok baratok vagy csak ismerosok?

ma 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Aki 30 évesen annyit se tud felmutatni, hogy egyedül béreljen egy lakást, az nem érdekel.
ma 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Miért nem egy másik nővel költözik össze?
ma 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%

Nem ugorja meg a férfi rajtengedélyt.


Azért egy átlagos 30 as nőnek már van lakása. Mit csinált eddig? Nem elég képzett akkor tanuljon munka melett legalább idegen nyelveket. Azzal meg tud majd több pénzt keresni és lakáshitelt kap majd.

ma 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A legtöbb velem egykorú babavaro hitellel és szülői segítséggel vett lakást. Vagy a párja vagy ő örökölt. Nektek van saját lakásotok? Ha igen szívesen fogadok tanácsot , hogy csináltátok!
ma 20:49
 7/11 A kérdező kommentje:
Szerintem rám vetítitek ki a saját bajotokat. Őszintén sajnálom, ha nők elutasítottak titeket mert albérletben vagy akárhol akarkivel laktok. Azért halkan megjegyzem nem ez a döntő szempont . Ilyen személyiségű embereket akkor sem engednék be az életembe ha milliomos lenne saját lakással . Szerintetek vágyik bármilyen nő a negatív lehúzó viselkedésre? Elveszitek mások és saját magatok életkedvét is ezzel a hozzáállással . Én vagyok a hülye hogy itt kérdeztem meg !
ma 20:53
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

6


Szóval azt mondod a legtöbb nő kamuzik a lakása megszerzése kapcsán? És ennek ellenére még egy 20 éves fiúnak is odavagják hogy ha nincs lakása akkor kuka ?

ma 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg érdekes! A legtöbb itteni feminista nő mintha fellengzősen mindig azt mondta volna, hogy őt nem kell eltartani, saját erőből lett saját lakása is. Most akkor meg kiderül hogy a többségnek mégis csokkal, babaváró hitellel, és szülői segítséggel van lakása? :D Engem ez kicsit sem zavar, ismerem a magyar realitást, és az ingatlanárakat is. Teljesen rendben lenne, és reális. A korábbi nagyképű női hazugságok, vagy az irreális elvárások (lásd amit a 8-as is mond) már annál inkább zavar. És nekem is van saját lakásom, szóval nem arról van szó hogy savanyú a szőlő, vagy frusztrált vagyok attól ami a hiányából jönne. Csak a korábbi női állítások fényében ezt most elég nagy ellentmondásnak érzem.
ma 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Engem komolyan érdekel hogy lett saját lakásod. Azok a nők akik ilyet állítanak valószínűleg gyerekek. 21 éves lány pl. akit a szülei tartanak el máshogy látja a világot. És nem minden nő feminista. Teljesen más ha anyuci ad pár milliót, örökölsz vagy havi 1.5 milliot keresel de nem ez az átlag ! Aki ezért hajtott el valakit az szinte biztosan hazudott. A legtöbben együtt vesznek lakást, a nagy átlag.
ma 21:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!