Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan helyzet , hogy valakiért nagyon oda vagy , de mivel nem halad semerre sem a dolog belefáradsz?

Figyelt kérdés
A helyzet az az hogy több mint egy évig oda voltam egy nőért és néha rajta is azt láttam hogy vevő a dologra , én konkrétan bele voltam esve . Viszont hiába próbáltam , vele élőben ismerkedni az egész olyan csiki csuki volt mindig a részéről . Nem tudtam eldönteni az tetszik neki hogy én oda vagyok érte , vagy én is bejövök neki . Végül az életemben lettek elég nagy problémák (családban betegség) és azt éreztem elfáradt irányába ez az egész . Vágytam rá tetszett ugyanúgy , de kb feladtam.

#ismerkedés #Belefáradni
júl. 4. 23:07
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
jóvanazúgy
júl. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Én a helyedben konkrétan megmondtam volna neki, hogy tetszik nagyon és szeretnék járni vele, van-e erre esély, eljönne-e egy randira, stb. Mert így ilyen jelekből nehéz kideríteni ki mit akar.
júl. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%

#2 Egyetértek veled.Szerintem is ez lett volna a helyes magatartás.

Erre meg nem lehet csikicsukizni, mert csak igen vagy nem erre az elfogadható válasz.

júl. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
16%
2. Ez a szeretnek veled jarni nagyon kinos kijelentes .. ilyent relnott ember nem mond..
júl. 5. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%

Köze nincs az eredeti kérdéshez annak amiről beszélsz!

Én próbálok megkaparintani egy lányt, már konkrétan minden történt köztünk csak az nem. Van párja, de "nem az a megcsalós fajta"🤣🤣🤣 Abba lehet belefáradni hogy fél éve nem tudja eldönteni hogy mit szeretne, úgy hogy napi szinten találkozunk és folyamatosan írogatunk!

Amit te írsz az pusztán szerencsétlenkedés!!!

júl. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
71%
Mert töketlen vagy. Ha tetszik egy nő, akkor határozottan odamész hozzá, elhívod valahova. Nem bámulod 10 méterről meg mosolyogsz rá. Gondolom szerencsétlen sem igazodott ki rajtad soha...
júl. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!