Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a férfi mindenben csak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfi mindenben csak egy átlagos vagy lúzer, akkor a nőknél sose fog tiszteletet kapni?

Figyelt kérdés

Mondok pár példát de ne kapcsoljatok össze velem. Nem a saját adataimmal írom a kérdést.


Pl


176 cm magas, ugye 180 kb az átlag jelenleg, mert a 25 alattiak magasabbak mint a 20 évvel ezelőtti fiatalok.


Ha csak 14 cm a farka. Egy bulizós nőnél , akinek már 100 férfival volt szex, az a 14 centis Jancsit nem fogja férfias embernek tartani.


Zolika mondjuk 90 kg , vagy 100,110,220,130 akármennyi az sose lesz népszerű a vékony vagy fitneszes csajok között. Mert rengeteg a 60-70 kg-os 20 éves fiú és így a hétköznapi 35 éves Zolika az dagadt lesz számukra.


Jenő egy becsületes férfi. 15 éve szabadságra se ment. De mivel a legmagasabb iskolai végzettsége csak az érettségi, ezt a bére is megmutatja ami 300 ezer nettó. Jenő kiesik az összes nőnél mert erre a fizura nem lehet családot tervezni. Sem jól élni ,utazgatni, menőskődni semmi.


ma 14:42
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
81%
Ha ez valóban így volna, akkor a melós osztály nem szaporodna.
ma 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
57%
#20 Ha csak diplomásal ismerkedsz akkor hogy hogy volt érettségivel rendelkező párod is? Viszont be ismered hogy igen is a chad pasi kell és nem a kövér vagy nyurga kinézetű.
ma 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
22 Lehet, hogy az kivétel volt.
ma 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Szerintem nem baj az, hogyha valaki nem nyitott mindenre, nem értem, hogy ezt miért várják el egyes nők, és hogy hogyan lehet egyáltalán valaki nyitott és érdeklődő minden iránt. Engem például igencsak speciális dolgok érdekelnek, és nem várnám el egy nőtől, hogy őt is érdekeljék ezek a dolgok.

Az iskolákról, végzettségről meg sarkítva az a véleményem, hogy inkább vonulnék börtönbe, minthogy újra évekig tanulnom kelljen. Nyilván ezt a börtön dolgot nem gondolom szó szerint. Az az időszak nagyrészt borzalom volt, meg eleve nem is bírtam a közösségben tartózkodást sem.

ma 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

22

Az elso parom erettsegivel rendelkezett, utana dolgozott. En akkor jartam egyetemre.

Milyen chad kulso ?🤣

Ha valaki nem 200 kilo meg 150 magas az chad?

Igen, normalis testalkatu parjaim voltak 158-190 cm magassag kozott.

ma 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

25


Nem de gondolom mind izmos volt. Az nem átlagos testalkat.

ma 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Hat krvara nem🤣

Mondom atlagos, mem zsiros, nem izmos, hanem a ketto KOZOTT.

Ugyhogy csak ne feltetelezz fszsagokat aztan hergeld magad feleslegesen.

ma 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!