Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a férfi mindenben csak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfi mindenben csak egy átlagos vagy lúzer, akkor a nőknél sose fog tiszteletet kapni?

Figyelt kérdés

Mondok pár példát de ne kapcsoljatok össze velem. Nem a saját adataimmal írom a kérdést.


Pl


176 cm magas, ugye 180 kb az átlag jelenleg, mert a 25 alattiak magasabbak mint a 20 évvel ezelőtti fiatalok.


Ha csak 14 cm a farka. Egy bulizós nőnél , akinek már 100 férfival volt szex, az a 14 centis Jancsit nem fogja férfias embernek tartani.


Zolika mondjuk 90 kg , vagy 100,110,220,130 akármennyi az sose lesz népszerű a vékony vagy fitneszes csajok között. Mert rengeteg a 60-70 kg-os 20 éves fiú és így a hétköznapi 35 éves Zolika az dagadt lesz számukra.


Jenő egy becsületes férfi. 15 éve szabadságra se ment. De mivel a legmagasabb iskolai végzettsége csak az érettségi, ezt a bére is megmutatja ami 300 ezer nettó. Jenő kiesik az összes nőnél mert erre a fizura nem lehet családot tervezni. Sem jól élni ,utazgatni, menőskődni semmi.


ma 14:42
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
65%
Pont a fiatalabb generációknál jellemző a külsőségessék, mert a tiktokon élik az életüket.
ma 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
0%

6

No vagyok, miert ?

ma 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
55%
12 Csak kérdeztem, hogy egyértelmű legyen.
ma 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
53%

Nem mintha nem azt írta volna a6os, hogy a két fél legyen egmyáshoz illő, azaz milyen nemű ő, ha egyszer.. a két félnek össze kell illenie:D


Egyébként én 174 centisen tök jól megvoltam mindig a csajokkal, még olyan is volt akit nekem kellett lerázni. Nem azt mondom, hogy hah, minden héten mást dugtam, de igazából ez nem is volt cél soha.

ma 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
0%

Harom parom volt, de mindegyik nagyon mas.

Volt magas es nagy meretu.

Volt tolem alacsonyabb es nagy meretu.

Volt magas es kis meretu.

A jelenlegi, utolso parom teljesen atlagos magassagot es meretet tekintve.

Egy ferfi kulsejebol abszolut nem lehet megallapitani, hogy mekkora merete van.

Ami nekem szamitott, hogy motivalt legyen es legyenek celjai, mindegy kb, hogy mi, de en szeretek fejlodni, tanulni, kepezni magam, akar munkaban, akar szemelyisegben, akar total “felesleges” dolgokban.

Nekem fontos, hogy a ferfi, akivel egyutt vagyok, nyitott legyen a vilagra, erdekelje minden es kivancsi legyen uj dolgokra.

Baromira nem az szamitott, hogy milyen magas vagy mekkora van a laba kozt. (Megjegyzem a kisebb mereteket sokkal jobban kedvelem, mert en is kicsi vagyok.)

Sulyban nem vonznanak a ducibbak, en 55 kilo korul vagyok.

Nem kell kockahas vagy ilyesmi, legyen normalis testalkata.

ma 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
23%
Kérdező,minek bulizós nő egy olyan lelkileg meggyötört embernek mint te?
ma 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
33%
Mért kell olyan nő aki állandóan utazgatni akar a te pénzeden?bolond vagy kérdező?
ma 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
42%
#6 Csak hogy nektek nem az számít hogy ki mennyire tanult hanem az hogy a pasi a lehető legjobban nézzen és akár futár is lehet. Én is tanultam sokat de szebb nem lettem tőle nem is kellek senkinek.
ma 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

18

Ezért van az, hogy ma már doktorok, mesterek is nehezen szereznek nőt ha nem néznek ki eléggé, csak az vonzó bennük, hogyha jól keresnek, de hát szebb ember is keres jól.

ma 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Ha a kulseje szamit, az a baj, ha a foglalkozasa, az a baj.

Nem tudom jot irni nektek :D

Diplomas vagyok, diplomasokkal ismerkedem. De volt csak erettsegivel rendelkezo parom is.

Igen, fontos, hogy szamomra vonzo legyen, de ha nem ertelmes/intelligens/motivalt, akkor nagyon keves egy jo kulso.

ma 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!