Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Járnátok férfival aki 290et...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok férfival aki 290et keres, és nincs presztizs munkája?

Figyelt kérdés

#fizetés #munka #presztis
ma 13:19
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
23%

18


Irreleváns mennyi a minimálbér. Minimálbért konkrétan már alig keres valaki (mert gyakorlatilag nem lehet belőle megélni), aki igen az jellemzően kap mellé borítékot feketén.

ma 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
60%

20.


Akkor többet kellene adniuk és nem rabszolgának kezelni az itteni embereket. Nekem lazább helyem van (most is munkaidő van), de a fizetés így is kevés. Én az elmúláson gondolkodom emiatt, mert sosem lesz több. Így meg minek élni? Csak rosszabb lehet.

ma 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
44%
A KSH nem hazudik, csak értelmezni kéne az adatokat. A nettó 359 ezres mediánbér azt jelenti, hogy a dolgozók fele(tehát több millió ember) ennél kevesebbet keres.
ma 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
56%
Mi az a presztízs munka? Lehet hogy nekem is az van (?) legalábbis a felelősség nagy, biztosító berendezés szerelő vagyok a vasútnál gondolom innen leesett hogy a pénz nem valami jó, legalábbis a nők szerint. Bár én nem panaszkodok miatta csak a nők húzzák a szájukat.
ma 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
75%

#21

Ezt majd közlöm a minimálbérért dolgozó ismerőseimmel. Biztos örülni fognak neki, hogy járna pluszban boríték :D Csak tudnám honnan ez az infó, hogy alig keres valaki minimálbért? Majd anyukámmal is közlöm, hogy nem garantált bérminimumot kellene keresnie, hanem sokkal többet... Jól át van verve!

#23

Átlagról beszéltünk, nem mediánról. Értelmezd a szöveget is, ne csak az adatokat. Illetve abba is gondolj bele, hogy vajon hogyan oszlanak el területileg a medián alatt keresők? Szerintem nem tévedek nagyot ha azt mondom, hogy egyenlőtlenül. Gondolom Budapesten nem nehéz nettó 400-at keresni kb. bármivel, de vidéken más a helyzet. Ennek tükrében értelmezd az adatokat....

ma 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
57%
Aki ennyit keres, annak nem a nőzésen kéne járnia az eszének, hanem hogy hogyan kereshetne többet.
ma 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

"Átlagról beszéltünk, nem mediánról"


Tudom, de az átlagfizetés egy semmitmondó statisztika. Max érdekességnek jó. Magyarországon a dolgozók kb. 2/3-a az átlagfizetés alatt keres.

ma 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
68%

25.


Nekem magasabb képzettségem van, mégis alig több a fizetésem, mint a minimálbér. Pedig papíron jóval többnek kellene lennie, ígérték is, hogy majd az lesz, de nem lesz az. Meg is szűnt a motivációm a munkára, csak bejárok, ellógom a napot, aztán hazamegyek.

ma 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:

24. A presztizs munka olyan amitől nem leszel koszos, és nem néznek le a nők amiért csinálod. Bármilyen munkás, meg szerelő, gazd aki nem földtulaj is ide tartozik pl.

Ellenben a programozó meg az irodista pl presztízs meló!

ma 15:09
 30/34 anonim ***** válasza:

24


Orvos, mérnök, diplomata, ügyvéd, közgazdász.

ma 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!