Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Járnátok férfival aki 290et...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok férfival aki 290et keres, és nincs presztizs munkája?

Figyelt kérdés

#fizetés #munka #presztis
ma 13:19
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
68%
Én is majdnem 400- at keresek, nekem mindegy mennyit keres, ha tudunk programozni, és nem tartatja el magát velem vagy a mamával.
ma 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
30%

10


Átlag alatti országos viszonylatban is. Jó meg semmiképp. De ebben nincsenek benne az egyéni vállalkozók, akik jellemzően jóval többet keresnek, mint az alkalmazottak!


De egy fizetés nem attól lesz jó, hogy többet keresel mint a szomszéd, hanem hogy mit kapsz a pénzedért. Ezt kéne már megérteni végre.

ma 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
78%

12.


Mondjuk ezek az egyéni vállalkozók azok is, akik szívrohamot kapnak egy NAV ügynök láttán a sok-sok elcsalt adó miatt.

ma 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
27%
Ha nagyon jó pali akkor igen
ma 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
30%

13


Dehogy kapnak. Megoldják. Valamennyit bevallanak, sose derül ki mennyit csaltak el. Az én fodrászom még soha nem adott nekem számlát. Szerinted ezt hogy lehet bebizonyítani? Sehogy. A próbavásárláson kell átmenni és kész. És vannak árulkodó jelek, a navosok pl. mindig ketten vannak.

ma 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
64%
Tudom nem ez a jellemző de én is kb pont ennyit keresek szakmunkásként nettóban egy laza állami munkahelyen. Itt be vagyok jelentve, szép kártyára kapok pénzt havonta, munkaruha, meg ha ügyeletet adok az meg plusz pénz, túlóra is rendesen el van számolva ha néha beesik és nem csesztet senki. Ha ismerkedésnél csak ennyit mondanék elhajtana minden nő DE mellette a szakmámbam agyon madzekolom magam, változó de nem ritka hogy bőven 1 millió forint fölött tudok keresni egy hónapban, igaz van amikor kevesebb de akkor is lazán megvan az 5-600, és úgy csinálom hogy mellette van életem és hobbim. Szóval árnyalt lehet a kép, saját ház és autó már van, hitel nincs. Én ezt nem kötöm egy nő orrára egyből, elég jó szűrő tud lenni viszont.
ma 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
86%
Az orszagban sok megye van ahol ennyit kapsz szakmaval.. somogy,tolna, baranya legtobb helyen a 200 ezret fizetik.
ma 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
64%

#12

Jaaa igen, a KSH adatai alapján valóban átlag alatti, de én a valóságról beszélek...

Tisztában vagyok vele, hogy a reál bér számít, pontosan ezért írtam, hogy nagyon nem mindegy hol keres valaki ennyit, hisz az albérletek árában is óriási különbségek vannak országon belül. Persze lehet felsorolni jól fizető szakmákat amivel az ország bármely területén lehet jól keresni, de számomra nem az lesz az átlag, hisz még ha jelenleg hiány is van belőlük, ha hirtelen mindenki annak menne egyből felborulna a kereslet-kínálat... Akkor pedig már nem is lennének annyira jól fizetőek azok a szakmák :) Ezt kéne már megérteni végre! Alulról kell nézni a dolgokat felfelé haladva. A minimálbért kötelező kifizetni bármely munkakörben, végzettséget igénylőnél pedig a garantált bérminimumot. Nekem az számít átlagos/jó fizunak ami ezek felett van. Jelenleg a garantált bérminimum nettóban 216 ezer, a minimálbér 196 ezer. Szóval ne mondogassa nekem itt senki, hogy a 290 annyira rossz lenne, mert ezzel kb. semmibe veszi a magyar munkavállalók elég nagy részét... Továbbra is tartom: átlagos/jó. Aztán lehet lepontozni...

ma 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
69%

#18

176 a minimál, elnézést.... Félrenéztem.

ma 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
Azért jónak nem jó, egyezzünk ki átlagosban.
ma 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!