Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek a presztízs vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek a presztízs vagy a pénz számít amikor az első kérdések között kérdezik meg a férfitól hogy "mi a munkád, mivel foglalkozol"?

Figyelt kérdés
Az ember érdekli őket vagy a munkája?

aug. 15. 08:11
A kérdező szavazást indított:
Presztízs, legyen elismert jó munkája
A pénz, keressen minél többet
9 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
7%

Mindkettő! Ha a nő diplomás, de a mekiben dolgozik, akkor is elvárja,hogy a pasinak is legyen,meg persze valaki egy cégnél.

Nekem nem egyszer ért itt véget a beszélgetés, mert "csak" CNC gépbeállító vagyok, és gyanítom,hogy többet viszek haza mint sok diplomás irodista, mellette van tehermentes házam, kocsim, motorom. De ez mind nem számít az ilyen nőknek.

aug. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
14%

+1 szavazat a mindkettőre.

A jól hangzó foglalkozások (direkt nem azt írtam, hogy munkák) azért előnyösek, hogy a nő el tud vele híreskedni és ezért ő mekkora sztár, hogy „kifogott” (0 effort) egy sikeres férfit. Egobooooooooost +1000000!!

A sok pénz meg arra jó, hogy egyes nőcikék hamupipőkének tudják képzelni magukat, amiért szintén nem kell tenniük semmit. (Max néha szétrakják a lábukat, de inkább nem.) Mennyi ilyen látszatkapcsolat van.....

aug. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%

Elsősorban pusztán arra vagyok kiváncsi, hogy mivel foglalkozik a napja nagyrészében. Nyilván a munka ilyen szempontból meghatározza egy ember életét.

Nem kell ezt ennyire túlgondolni.

Egyébként nőként tőlem is ezt meg szokták kérdezni, hiszen ha valakit épp akkor ismer meg egy ember, akkor ez egy teljesen átlagos kérdés.

aug. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
40%
#3 Nyilván, ha utána folytatodik a beszelgetés, akkor nem is kell túlgondolni a dolgot. Viszont jellemzően, az első par kérdésben szerepel, hogy mivel foglalkozom, és akinek a pénz és presztizs az elsődleges, az többet nem is ír. Sajnos jópár ilyenbe belefutni a netes társkeresőkön.
aug. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
75%

4-es, ja hogy neten.

Azt nem tudom, hogy ott mi szokott lenni. Én élőben szoktam beszélgetni, ismerkedni emberekkel.

Ebből is látszik, hogy neten mennyire felszínes és igazából semmi lényegest nem lehet megtudni a másikról.

aug. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
75%
Az erdekel,mennyire lesz faradt hozzam illetve flusztralt ,amikor veletoltom az idom illetve milyen napszakban er ram. Se a penze se a prsztizse nem erdekel. Nem kerek privit.
aug. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
75%

Az érdekel, hogy mit dolgozik. Nem tudom, ti emberkereskedők vagytok, hogy ennyire titkoljátok? A fodrász is megkérdezi, mit dolgozol, mert mindenki dolgozik, és semleges, nem intim téma.


Velem rendszeresen elcsacsognak öreg nénik, és bizony hamar rákérdeznek, mit dolgozom. Aztán elmondják, ők mit dolgoztak, meg a férjük, meg a gyerekeik... lazítsatok már.

aug. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
13%

#7 És te ezekkel az öreg nénikkel szeretnél kapcsolatot ? 🤣


Tény,hogy nem lehet általánosítani, de annak a nőnek akinek ez számit, az durvan lekoptatja a pasit,és ezt neten,arc nélkül megteheti.

aug. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

#7 engem pl kicsit se érdekel.

Mert nem a munkája érdekel hanem az ember, nem érdekel mit csinál amikor nem lehetek vele.

És a férfiak ha meg is kérdezik akkor sincs hatása a későbbiekben. Nem befolyásol semmit a válasz.

Csak a nőknek fontos a presztízs vagy a pénz miatt...

aug. 15. 10:25
 10/16 anonim ***** válasza:
76%
9, nem ismerkednék olyan férfival, akit nem érdekel, mit dolgozom. Red flag.
aug. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!