Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek a presztízs vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek a presztízs vagy a pénz számít amikor az első kérdések között kérdezik meg a férfitól hogy "mi a munkád, mivel foglalkozol"?

Figyelt kérdés
Az ember érdekli őket vagy a munkája?

aug. 15. 08:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem teljesen alap kérdés egy bármilyen jellegű ismerkedésnél - ezt úgy értem, ha valakivel barátkozni akarok, akkor is hamar szóba jön.

Egyszerűen nekem evidens, hogy tudjuk egymásról, a másik mivel tölti az éber órái többségét, mi az érdeklődése, stb.

aug. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
60%

"És te ezekkel az öreg nénikkel szeretnél kapcsolatot ? 🤣"


Nem, de... nem tudom, ismerkedtél-e valaha. A párkapcsolati célból való ismerkedés is semleges kérdésekkel kezdődik, csak nem áll meg ott.

aug. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
10%

#12! 49 éves vagyok, van pár kapcsolat a hátam mögött, és ket gyerekem is van. Szóval párszor ismerkedtem! 😉

Igen semleges kerdésekkel kezdődik, csak azt nem fogod fel, hogy van az a női réteg, aki egyből lekoptat, ha nem vagy minimum menő vállalkozó,vagy valami vezető beosztású valaki egy cégnél. Én már belefutottam pár ilyenbe. Már az elejen megkerdezik, és az a beszélgetés onnantól halott, többet nem írnak ha egyszerű melós vagy .

aug. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
83%

Mivel a fél életedet a munkával töltöd, sok mindent elmondhat mit csinálsz, ha van valamilyen szakmád. Ha asztalos vagy, szeretsz két kézzel építgetni stb stb, ha pultos vagy, éjszaka dolgozol sokszor amit mondjuk nem mindenki szeretne, mert ütközne az idő mikor szabadok vagytok.

Én sose azért kérdezem hogy tudjam, mennyit keres valaki, de hatalmas részét képezi az embernek a munkája.

aug. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
76%
Egyik sem. Az érdekel, hogy milyen a munkaideje. Ha túl sokat dolgozik akkor offos.
aug. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nekem egyik sem. Tudni szeretném, kíváncsi vagyok, mivel tölti az élete nagy részét. Illetve azért valamennyit elmond a munkája az illetőről. Én pl. nem jönnék össze az alábbiakkal, akármennyire presztízs / gazdag, mert összeegyeztethetetlen ilyen vagy olyan okokból az én értékrendemmel:

- számomra baromira taszító politikai párt politikusa, pártkatonája, bérence, házi újságírója stb

- szexmunkás, strici

- zepter és társainál dolgozó, védtelen nyugdíjasokat, szellemi fogyatékosokat stb. átverő piramisjátékos "sales-es"

- alvilági seftes

- drogdíler

- katona

- vadász

- verőember

ma 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!