Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem találtam tartós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találtam tartós kapcsolatot 15 év alatt? 42/F

Figyelt kérdés
Átlagos férfi vagyok. 180 cm/75 kg. Dús hajam van, nem kopaszodom, lapos hasam van, nem vagyok szemüveges. Egyetlen hosszú kapcsolatom volt ami 7 évig tartott. 27 évesen vége lett. Most 42 évesen azóta sem volt még fél éves kapcsolatom sem. Mindig csak futó szex kalandjaim voltak a pár alkalmastól a 3 hónapos szexkapcsolatig. Ez nem normális, hogy 15 év alatt egy darab tartós kapcsolatom sem volt. Miért van ez?

ma 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Lehet 20 eveseket keresel. Honnan tudjuk
ma 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez nem igaz. Mindig a saját korosztályomban kerestem max 5 évvel fiatalabbal. Mostanában viszont az idősebb 50+ nők találnak meg engem. Ők azok akik szóba állnak velem. Az elmúlt két évben 47 éves nő volt a legfiatalabb aki kapcsolatban volt velem. A többi 50,55,56,59 éves volt akik szexeltek velem..Pedig én 42 évesen kb. 35-nek nézek ki.
ma 16:20
 3/5 anonim ***** válasza:

De nyilván elmkndják mi a bajuk veled a kapcsolatban nem változik lelépnek.

Sok pasinak hiába rágják a szájába is hogy mi a baja a nőnek, süketek es jonnek ezzel a nem értik miért hagytak el dumával biztos talált mást.


Mikozben már rongyosra rágta a száját annyiszor elmondta már a másik.

ma 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
63%
Abból, amit leírtál, semmit nem lehet megtudni rólad. Talán ez is ok. Hogy a "nem vagyok szemüvegest" 40+ osan úgy mondod, mint egy 13 éves.
ma 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez màr altalanos problema. Nagyon sokan vannak igy. Egyre tobben. En 26 evesen se talalok senkit pedig nem vagyok ronda no masok szerint.
ma 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!