Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Meg fogom találni a társamat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg fogom találni a társamat? 28 éves nő vagyok volt egy hosszú kapcsolatom, ami a másik fél részéről megcsalással ért véget.Azóta ezt lezártam de igazán a tátsamat nem találtam meg, akivel tervezhetném a közös jövőmet.

Figyelt kérdés
Rosszul érzem magam, mert mindig is komoly , hosszú kapcsolatot szerettem volna.Átlagos külsőm van, adok magamra,sportolok és igyekszem ismerkedni.Már nagyon frusztrál, hogy mindenki kérdezgeti, hogy mikor lesz férjem.Őszintén nem tudom de én sen így terveztem a dolgokat.Nem szererem az egyedülléter de egy langyos kapcsolatba, se szeretnék benne maradni.A környezetemben azt látom, hogy azoknak sikerült házasságig eljutni, akik nagyon sokmindent elnéztek, lenyeltek pl. Volt megcsalás, anyagilag a nő fizet többet. A kompromisszum fontos egy kapcsolatban de azért nem minden áron akarok férjhez menni, hogy aztán szenvedjek évekig.

2020. aug. 22. 07:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
64%
30 éves férfi vagyok, én is felteszem olykor ezt a kérdést, de erre nem lehet válaszolni. Légy boldog, mosolygós, nyitott a kezdeményezésekre, ismerj meg új helyeket, embereket azaz maximalizáld a lehetőségeid.
2020. aug. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%
Ismerd önmagad, és ehhez igazítsd leendő társad. Minél több a közös, annál tartósabb lesz a kapcsolatod. De lehetnek ellentétesek is, ha ezek számodra kedvezőek. Pl. nem szeretsz főzni, de a társad igen. Vagy nem szeretsz vasalni, de párod igen. Sok férfi szereti vasalni a saját ingeit is. A kapcsolat kezdetén tisztázd mindezt, az elején legyen sok kérdezz-felelek. Ezzel ellenőrizhetitek egymás igazmondását is.
2020. aug. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
50%

Erre csak a jól bevált közhelyet lehet sajnos mondani: csak idő kell, és megtalálod. Amit viszont el kell engedni a füled mellett, az a "mikor lesz már férjed" kérdés.


Ha amint írtad, teszel is a kapcsolatért, úgy értem legalább a biztatást egyértelműen megadod a neked tetszőknek, akkor lesz sikered.

2020. aug. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
12%
Minden férfi megcsalja a párját. A nőnek meg úgy kell gondoskodni róluk, mint egy 3 éves gyerekről, aki önállóan egy napig sem maradna életben és kontrollálhatatlan dühkitörései vannak.
2020. aug. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó igen sok ilyen van remélem azért normális is akad.
2020. aug. 22. 08:33
 6/16 anonim ***** válasza:
82%

ÉN mindig azt hallom az emberektől....majd meglátod 20 évesen....majd meglátod 25 évesen, meglátod a legszebb kor a 30...meglátod ha majd 35 leszel, a legszebb kor a 40 akkor indul csak az élet.....


aha persze....


figyu, semmire nincs garancia, van akik 8 évig úgy érzik életük nagy szerelmével vannak együtt...aztán beüt a krakk és néznek hülyén mintha megnyerték volna az 5-ös lottót.


Mi is 8 év után mentünk szét, ott volt a családi ház, ott volt rá a hitel, terveztük az életünket aztán bumm vége adhattuk el a házat nagy szenvedés árán, költözhettem ideiglenesen haza, 35 éves vagyok egyre rosszabb a helyzet szerintem...


egyre csökkennek a lehetőségek..


Ez meg, hogy mások mit mondanak mit kérdezgetnek ezt k**úrvára le kell sz**arni! A te életed.

Kb olyan mint amikor anyukáink kérdezgetik mikor lesz már unoka, jajj dejó lenne mert annak meg annak már van....kinek csináljak gyereket muter? azért, hogy legyen kit dédelgetned?


amúgy meg ha majd 40 évesen is itt fogsz tartani, és elmondhatod , hogy valóban mindent megtettél ahhoz, hogy találj egy társat de nem sikerült, akkor kezdhetsz aggódni.

DE! csak akkor ha valóban mindent megtettél az ügy érdekében.


Mert egy biztos, ha otthon gubbaszt az ember és várja a csodát na akkor tuti nem lesz semmi.

2020. aug. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
44%

1, Nevetségesnek tartom, hogy itt mennyien panaszkodnak, hogy nem találnak senkit. Oké, ez a kategória a problémákkal foglalkozik... De, ha te 28 éves nőként nem találod meg a társad, akkor szerinted mégis ki fogja? 28 éves nőként annyi jelentkező van rád, hogy csak na.


2, Az még nevetségesebb, amikor huszonévesek előadják a hattyú halálát. Ja, biztos nem lesz senkitek, soha többé, mert eltelt a felnőtt életetek... Harmada, negyede, ötöde?


3, Ha akarsz társat, hát keress. Senki sem akadályoz meg benne.


4, Ne állítsuk már be démonoknak a férfiakat. Ott nyel le sok dolgot a nő, ahol leakar nyelni. Ja, hogyha mérföldekkel jobb, pénzesebb pasi kell, akkor az ezzel jár? Hát, ez van. Ha nem tetszik, válassz a saját kategóriádból. Nők is ugyanúgy lépnek ám félre...

2020. aug. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Kedved utolsó! Nem péznes pasit keresek, van rendes munkám és fizetésem lakás ,amit fenntartok. Akiről szó van az egy ismerősöm full átlag pasival a nő dolgozik, pasika eltartatja magát mellette csajozik. Mivel írtam, hogy átlagos a külsőm nem várok brad pittet magamnak, de a belső értékek mellett a külső vonzalomra is szűkség van.
2020. aug. 22. 08:47
 9/16 anonim ***** válasza:
76%

Abba amit leírtál, nem lehet belekötni. Szépen megindokoltad, hogy a meghozott döntéseid miért helyesek, és neked miért van igazad az életeddel kapcsolatban.

De valami mégsem stimmel. Balszerencse lenne? Vagy valamit esetleg mégsem csinálsz jól?

2020. aug. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
48%

#8: Akkor miről beszélünk? Állításod szerint minden okés veled, az elvárásaid sem nagyok. Gyakorlatilag terülj, terülj asztalkám a társkeresés neked.

Ja, hogy mégsem. Akkor valami bizony, mégsem úgy van, ahogy előadod.

2020. aug. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!