Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Meg fogom találni a társamat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg fogom találni a társamat? 28 éves nő vagyok volt egy hosszú kapcsolatom, ami a másik fél részéről megcsalással ért véget.Azóta ezt lezártam de igazán a tátsamat nem találtam meg, akivel tervezhetném a közös jövőmet.

Figyelt kérdés
Rosszul érzem magam, mert mindig is komoly , hosszú kapcsolatot szerettem volna.Átlagos külsőm van, adok magamra,sportolok és igyekszem ismerkedni.Már nagyon frusztrál, hogy mindenki kérdezgeti, hogy mikor lesz férjem.Őszintén nem tudom de én sen így terveztem a dolgokat.Nem szererem az egyedülléter de egy langyos kapcsolatba, se szeretnék benne maradni.A környezetemben azt látom, hogy azoknak sikerült házasságig eljutni, akik nagyon sokmindent elnéztek, lenyeltek pl. Volt megcsalás, anyagilag a nő fizet többet. A kompromisszum fontos egy kapcsolatban de azért nem minden áron akarok férjhez menni, hogy aztán szenvedjek évekig.

2020. aug. 22. 07:32
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Nem írtam, hogy hibátlan vagyok azt írtam ,h készen állok egy komoly kapcsolatra. Talán a fő gond, hogy nagyon lekorlátozódnak az ismerkedé lehetőségei a covid meg csak rátesz.

Olyan területen dolgozom, hogy csak nők vesznek körül a portás bácsin kívül. A baráti körömben mindenki a társával építgeti az életét, dolgozik.Tehát ,ilyen hatalmas összejövetelek nincse ek. Sportolni járok el, ott szoktam barátkozno, ismerkedni.28 évesen meg nem fogok egymagam bulizni menni ,meg úgy érzem abból.kinőttem.Hobby révén probálkozom , szervezett túrák vannak, onnan akadt már randipartnerem.

2020. aug. 22. 09:33
 12/16 anonim ***** válasza:
70%
Ilyenkor szokott betoppanni valaki, aki nem hagyja magát lerázni-és visz a többiek orra elől, akik már nézegettek maguknak:DD
2020. aug. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
67%

Én hasonló helyzetben vagyok, csak férfi.

Nekem sincs sok lehetőségem, mert engem meg férfiak vesznek körül munkahelyen, és sokat dolgozom.

Tegnap elmentem egy buliba, hát jó volt egyébként, de a nők olyan flegmák voltak, hogy az bicskanyitogató volt.

Az,hogy megtalálod-e a társad, sok dologtól függ nagyon... szerencse kell hozzá sok az biztos.

Én pl. nem hiszem, hogy fogok találni olyan nőt, akit érdekelnék, de ez van, ilyen az élet. Kegyetlen, és soha nem kímél.

29/F

2020. aug. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
23%
#10 mondjuk az, hogy ilyen pökhendi undormányok vannak körülötte, akiknél a magány is jobb.
2020. aug. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
33%
Merre laksz?
2020. aug. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
63%

voltak lehetséges jó válaszok, én is azt tudom mondani, hogy ismerd meg magad, mert lehet nem magadhoz való fiúkra vágysz

pl. egy introvertált csaj mindig alfahímekhez vonzódik, akkor szenvedni fog és lehet megcsalják

2020. aug. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!