Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Duci/kövér/molett lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Duci/kövér/molett lányok, hogyan találtatok tartós kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Tőlem tartós kapcsolatra eddig senki sem szeretett volna semmit :( Nyilván ez a testalkat eleve kevesebb embernek is jön be, viszont azt tapasztaltam, hogy sokan még azok közül sem akarnak komoly kapcsolatot, akiket vonz. Szóval eddig mindenki kimondva vagy kimondatlan, csak ilyen "fűalattsunyibanegykétalkalomra" akart velem összejönni. Sokszor éreztem azt, hogy szégyellik és nem merik felvállalni (engem vagy azt, hogy nekik ez tetszik). Volt olyan is, akit már régebbről ismertem és újonnan megjelent azzal, hogy ő már korábban is kedvelt, tetszettem neki, de még fiatal volt, cikinek érezte, hülye volt stb. és ez nem esett túl jól, de úgy voltam vele, hogy adok neki esélyt... na nem sokat változott, dugdosott mindenki elől és nem merte felvállalni, hogy velem kezdett. Egyébként részben interneten, részben személyesen (ismerősi kör, egyetem és hasonlók) ismerkedek. Viszont interneten pedig sokszor abba futok bele, hogy állítólag a képen nem úgy nézek ki mint élőben és nem gondolták, hogy kövér vagyok... nem szerkesztem a képeimet, nem pózolok, nem profi képek (engem nem is érdekel az ilyesmi, nem is értek hozzá, tehát már csak ezért sem) és a tök átlag hétköznapi énem mutatja. Ezzel sem tudom, hogy mit kezdjek, mert kimondottan előnytelen képet azért nem szeretnék kitenni és azt is furának érzem, ha kiírom, hogy kövér vagyok vagy hány kiló vagy ilyesmi.
2020. aug. 9. 23:04
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
33%
Lefogytam?
2020. aug. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Ha lefogytál, akkor már nem tartozol a kérdésben említett "duci/kövér/molett" lányok közé, nemde?
2020. aug. 9. 23:10
 3/29 anonim ***** válasza:
94%

Úgy, hogy vannak, akiknek ez tetszik.

Nem mindenki egy hazug dög, még ha neked sikerül is pár ilyenbe belefutnod.

Egyébként ha nem illetlenség: mennyire vagy molett?

2020. aug. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
De miért nem teszek ki egy egész alakos képet?
2020. aug. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

75 kg vagyok és 170 cm magas.

Egész alakos képet is ki szoktam tenni mindig, szóval nem csak az arcom látszik és nem "trükközöm" ezzel.

2020. aug. 9. 23:30
 6/29 anonim ***** válasza:
93%
170cm/75kg ezzel nem is vagy kövér csak egy kicsit húsos. Ha egyenletesen oszlik el még jól is nézhetsz ki.
2020. aug. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim válasza:
17%
Mert undorítóak a kövérek
2020. aug. 10. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
55%
Nem a testeddel van a baj, hanem a fejeddel, mégpedig agyilag. 5kg felesleggel a normál BMI-nél, 15kg fogyással már az ideális testsúlyodnál lennél. Egyáltalán nem a súlyod akadályoz abban, hogy párra találj.
2020. aug. 10. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
62%
#2 mert ha valaki lefogy az örökre szól? Ha ezt tudtam volna, most is vékony volnék.
2020. aug. 10. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
34%

Még mindig többségében a vékony nőket preferálják, habár iszonyatosan sok az elhízott ember.

Miért nem teszel azért, hogy lefogyj? Akkor talán nem rinyálnál itt. De tudom, könnyebb itt sírni, mint tenni azért, hogy vékony legyél!

2020. aug. 10. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!