Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Duci/kövér/molett lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Duci/kövér/molett lányok, hogyan találtatok tartós kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Tőlem tartós kapcsolatra eddig senki sem szeretett volna semmit :( Nyilván ez a testalkat eleve kevesebb embernek is jön be, viszont azt tapasztaltam, hogy sokan még azok közül sem akarnak komoly kapcsolatot, akiket vonz. Szóval eddig mindenki kimondva vagy kimondatlan, csak ilyen "fűalattsunyibanegykétalkalomra" akart velem összejönni. Sokszor éreztem azt, hogy szégyellik és nem merik felvállalni (engem vagy azt, hogy nekik ez tetszik). Volt olyan is, akit már régebbről ismertem és újonnan megjelent azzal, hogy ő már korábban is kedvelt, tetszettem neki, de még fiatal volt, cikinek érezte, hülye volt stb. és ez nem esett túl jól, de úgy voltam vele, hogy adok neki esélyt... na nem sokat változott, dugdosott mindenki elől és nem merte felvállalni, hogy velem kezdett. Egyébként részben interneten, részben személyesen (ismerősi kör, egyetem és hasonlók) ismerkedek. Viszont interneten pedig sokszor abba futok bele, hogy állítólag a képen nem úgy nézek ki mint élőben és nem gondolták, hogy kövér vagyok... nem szerkesztem a képeimet, nem pózolok, nem profi képek (engem nem is érdekel az ilyesmi, nem is értek hozzá, tehát már csak ezért sem) és a tök átlag hétköznapi énem mutatja. Ezzel sem tudom, hogy mit kezdjek, mert kimondottan előnytelen képet azért nem szeretnék kitenni és azt is furának érzem, ha kiírom, hogy kövér vagyok vagy hány kiló vagy ilyesmi.
2020. aug. 9. 23:04
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem találsz magadnak ennyire párt kedves kérdező ott nagyon nem az alakoddal van a gond. Csak az a csaj nem talál magának valakit aki nem akar.
2020. aug. 10. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

#11 Hogyne... Én kórosan sovány vagyok, a kérdező magasságához az 50 kg-t sem érem el. Ugyanígy nem kellek vagy nagy ritkán valakinek sunyiban, maximálisan ügyelve arra, hogy ki ne derüljön, hogy velem... Igaz, nekem az arcom is ronda. Nem az akaraton múlik, az itt nyomatott szöveggel ellentétben a férfiak is válogatósak, pl. súlyt/alkatot tekintve is.

Mondjuk "valakit" a férfiak is találnának. A 155 cm-hez 120 kg-s, zsíros hajú, sárga fogú Gizi is valaki. Ja, hogy ilyen valakit ők sem akarnak? 🤔

2020. aug. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

Te nem is vagy kövér. Tény, hogy van rajtad fölösleg, de közel sem sok. 3 kg fogyással az egészséges szélsőértékek közé esnél, azt meg 1-2 hónap alatt el lehet érni.


Innen számoltam neked: [link]


Én 165 centihez voltam kb. 65 kg, amikor megismerkedtem a párommal. Igazából tudott a jelenlétemről (a tesója mutatott neki), de egy Facebook csoportba kiírt posztom után lett bátor, amikor beszélgetőtársat kerestem. Ő persze kapcsolatot akart, és össze is jöttünk. Ennek már 5 éve.


Most nem tudom, hány kg lehetek, de kb. amennyi voltam. Ruhaméretet meg centiket tudok.

2020. aug. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Tettem érte, de szerintem vékony kb. sosem leszek... Mikor sikerült lefogynom (és ekkor 67 kiló voltam, ez volt a minimum, amit elértem...), akkor is max. duci vagy csak kevésbé kövérebb lettem és nem vékony. Heti 5x sportoltam és diétáztam, de inzulinrezisztenciám és pajzsmirigy alulműködésem van, ami megnehezíti a dolgot. Majd egy sérülés miatt ez felborult és akkor mindent visszahíztam. A számok alapján lehet, hogy most sem vagyok extrém elhízott, de én látom magam és én tudom, hogy hogyan nézek ki és az minden csak nem husis. Egyáltalán nem is oszlik el rajtam jól a túlsúly, nem nőiesen telt vagyok, nagy mellekkel meg nagy seggel.
2020. aug. 10. 09:51
 15/29 A kérdező kommentje:
#9 Nyilván nem, de a kérdés arról szól, hogy "Duci/kövér/molett lányok, hogyan találtatok tartós kapcsolatot?" és egy erre adott "Lefogytam?" válasz azt gondolom nem felel meg... Ha úgy talált párt, hogy lefogyott, akkor az nem ugyanaz mintha "duci/kövér/molett" lett volna.
2020. aug. 10. 09:54
 16/29 anonim ***** válasza:
#15 akkor a kérdést úgy kellett volna feltenni, hogy kövérként / duciként / molettként hogy találtatok tartós kapcsolatot.
2020. aug. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van inzulinrezisztenciám. Viszont a mi szintünk még közel sem olyan, hogy kizáró ok legyen.


Bár 120 kg-s lányt is láttam már boldog kapcsolatban, szóval nem lehetetlen semmi sem. :)

2020. aug. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
38%

Kérdező, légyszíves leírnád, hogy miket szoktál enni napi szinten, mikor és mennyit?

Ha esetleg tudod, írd le, hogy múlt héten hogyan étkeztél.

2020. aug. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

Hétfő: reggeli - rántotta, csirkemell sonka, zöldhagyma, paprika, ebéd - vadas (mártás, marhahús, barnarizs), vacsora - saláta (saláta, paradicsom, uborka, light mozzarella, csirkemellsonka, olívabogyó, balzsamecetkrém)

Kedd: reggeli - joghurt, granola, őszibarack, ebéd - vadas (ugyanaz), vacsora - rántotta (ugyanaz)

Szerda: reggeli - tükörtojás, sült virsli, ketchup, ebéd - zöldséges pirított rizs (rizs, káposzta, répa, lilahagyma, zöldhagyma, szezámmag, chilipaprika, cukkini, szójaszósz), vacsora - szendvics (puffasztott rizsszelet, uborka, paradicsom, paprika, főtt tojás, piros arany, sonka)

Csütörtök: reggeli - dinnye és őszibarack, ebéd - töltött padlizsán és nyers zöldség(padlizsán, bulgur, paradicsomszósz, lilahagyma, bacon, sajt, fűszerek), saláta (ugyanaz, csak joghurtos öntettel)

Péntek: reggeli - szendvics (puffasztott rizsszelet, házi kolbász, uborka, retek, csípős paprika, paprika, paradicsom), ebéd - frankfurti leves, vacsora - tökfőzelék

Szombat: reggeli - zabpelyhes banános muffin (zabpehely, joghurt, banán, kókuszreszelék, fűszerek, mazsola), ebéd - mustáros sült csirkemell paradicsomsalátával és rizzsel, vacsora - saláta (szokásos, csak csirkemellel)

Vasárnap: reggeli - szendvics (puffasztott rizs, körözött, főtt tojás, uborka, retek), ebéd - rakott krumpli céklával, vacsora - gyros hús (csirke) salátával (lila káposzta, saláta, uborka, hagyma, paradicsom)

2020. aug. 10. 12:41
 20/29 A kérdező kommentje:
A tízórai és az uzsonna általában valamilyen gyümölcs vagy joghurt. Ugyanakkor ez valamikor kimarad, ezért is nem írtam bele a napokba, mert ezt sajnos már nem mindig tudom beiktatni.
2020. aug. 10. 12:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!