Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Duci/kövér/molett lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Duci/kövér/molett lányok, hogyan találtatok tartós kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Tőlem tartós kapcsolatra eddig senki sem szeretett volna semmit :( Nyilván ez a testalkat eleve kevesebb embernek is jön be, viszont azt tapasztaltam, hogy sokan még azok közül sem akarnak komoly kapcsolatot, akiket vonz. Szóval eddig mindenki kimondva vagy kimondatlan, csak ilyen "fűalattsunyibanegykétalkalomra" akart velem összejönni. Sokszor éreztem azt, hogy szégyellik és nem merik felvállalni (engem vagy azt, hogy nekik ez tetszik). Volt olyan is, akit már régebbről ismertem és újonnan megjelent azzal, hogy ő már korábban is kedvelt, tetszettem neki, de még fiatal volt, cikinek érezte, hülye volt stb. és ez nem esett túl jól, de úgy voltam vele, hogy adok neki esélyt... na nem sokat változott, dugdosott mindenki elől és nem merte felvállalni, hogy velem kezdett. Egyébként részben interneten, részben személyesen (ismerősi kör, egyetem és hasonlók) ismerkedek. Viszont interneten pedig sokszor abba futok bele, hogy állítólag a képen nem úgy nézek ki mint élőben és nem gondolták, hogy kövér vagyok... nem szerkesztem a képeimet, nem pózolok, nem profi képek (engem nem is érdekel az ilyesmi, nem is értek hozzá, tehát már csak ezért sem) és a tök átlag hétköznapi énem mutatja. Ezzel sem tudom, hogy mit kezdjek, mert kimondottan előnytelen képet azért nem szeretnék kitenni és azt is furának érzem, ha kiírom, hogy kövér vagyok vagy hány kiló vagy ilyesmi.
2020. aug. 9. 23:04
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Köszönöm szépen, hogy ilyen részletesen leírtad. Szoktad számolni, hogy hány kcal, amit egy nap megeszel?

A vacsi hány órakor szokott lenni?

Azért kértem, hogy írj le mindent, mivel remélem tudod, hogy a fogyás 70%-ban az étkezésen múlik.


Következő, mennyit mozogsz heti szinten és miket?


A fogyni szeretnél nagyon oda kell figyelni magadra, főleg, mivel beteg is vagy. Dietetikusnál voltál már segítséget kérni?

2020. aug. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 BeefEater ***** válasza:

Szerintem nem a testalkatod az oka ennek, hanem a személyiséged. Nem írtál magadról semmit, de ha tényleg úgy határozod meg magad ahogy az írásodból lejön, akkor lehet meg is van a gond.


Ha gondolod küldjél egy olyan képet (akár privátban), amit felraksz magadról és egy kifejezetten előnytelent, hátha okosabbak leszünk.


(A kajád nem túl jó de az itt nagyon offtopic.)

2020. aug. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Nekem 3 házasságom volt, és mindhárom nejem túlsúlyosnak volt mondható. Szerintem ez eléggé nyílt "felvállalás", bár én inkább büszke voltam rájuk. A felvállalás olyan... degradálónak tűnik nekem. F50.
2020. aug. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Már nem számolom. Régebben számoltam, akkor 1300 kalória körül ettem egy nap. Viszont őszintén szólva meguntam, hogy mindent méregetni, számolgatni kell és sokszor nem is tudtam ezt megtenni (hétköznap ősztől tavaszig menüzni szoktam és próbáltam úgy választani, hogy “egészségesebb” legyen, de nyilván fogalmam nem volt konkrétan mi van benne). Vacsorázni 7-8 óra körül szoktam. Dietetikusnál voltam, de akkor nem kaptam túl sok segítséget... kb. annyit, hogy mozogni kell és egészségesen kell étkezni, napi max. 160 g ch ajánlott és ennyi. Viszont semmi konkrétum, szóval nem nagyon tudtam, hogy mégis mit, hogyan, mikor egyek. A mozgás pedig jelenleg csak annyi, hogy heti 3x járok egy 90 perces spinracing edzésre, és naponta sétálok egy-egy órát. Szeptembertől majd megint keresek még valamilyen csoportos órát emellé.
2020. aug. 10. 22:19
 25/29 A kérdező kommentje:
Képet nem szeretnék magamról feltölteni/elküldeni. Viszont arra kíváncsi vagyok, hogy miért nem jó az étkezésem és min kellene rajta javítani.
2020. aug. 10. 22:23
 26/29 anonim ***** válasza:

A vacsora időpontja nem jó. 6 után az anyagcsere lelassul. Tedd korábbi időpontra a vacsit.

Neked nem célod a fogyás, és a vékony alkat, sajnos, különben a mai napig is számolgatnád a kalóriákat, abból kifolyólag, hogy beteg is vagy.

A mozgás semmit se ér, ha mellette nem érkezel megfelelően. Tudod, mint említettem, a fogyás 70%-ban az étkezésen múlik.

Ha kevesebb kalóriát viszel be, mint amennyit elégetsz, akkor történik zsírégetés.


Ha fogyni szeretnél, akkor áldoznod kell rá. Tudod, valamit valamiért. Az legalább jó, hogy nasikat nem eszel, bár nem tudom, hogy ezek a müzlik és joghurtok mennyi cukrot tartalmaznak.


Ha van egy célod, akkor legyen erőd azt megvalósítani. :)

2020. aug. 11. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Nem csak az erőn múlik. Ezelőtt napi egyszer ettem, este valamilyen főtt ételt és kész. Azon kívül max. egy gyümölcsöt vagy péksüteményt. Miután kiderült, hogy ez nem fog működni és beteg vagyok stb., változtattam. Elkezdtem reggelizni, később beiktattam az ebédet és vacsoráztam. Viszont nem volt lehetőségem fix időpontban ebédelni és vacsorázni, nem volt lehetőségem főzni és emiatt nem tudtam mindent megoldani. Ha főtt ételt akartam enni, akkor menüznöm kellett és, ha erre csak délután kettőkor jutott időm, akkor sajnos csak délután kettőkor tudtam megtenni.A vacsora is így alakult, délután 6-kor szinte soha nem voltam otthon, sokszor csak későn értem haza és akkor tudtam enni. Így, nem láttam semmi értelmét a kalóriaszámlálásnak.... Később elkezdtem, de igazából nem kellett szigorúan tartanom, mindig belefértem. Szóval a bevitt napi kalóriával valószínűleg nincsen gond. Most itthon vagyok és próbálok jobban odafigyelni, főzök és törekszem rá, hogy meglegyen a napi 5 étkezés. Soha nem eszem semmilyen pékterméket, tésztát, édességet, cukros üdítőt (a joghurt és a müzli sem cukros). A vacsora meg olyan, hogy éjfélnél korábban szinte sosem tudok lefeküdni, így a falat kaparnám, ha még 6 előtt megvacsoráznék...
2020. aug. 11. 09:45
 28/29 anonim ***** válasza:

"75 kg vagyok és 170 cm magas."


Ez teljesen jó! Ami riasztó az az hogy úgy állsz a nem létező kövérségedhez, mint valami élsportoló! Kattant vagy?

2020. aug. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
5 kilóval vagyok tőled kevesebb,170 cm-el szintén.Én sem vagyok vékony,de a kérdésed alapján legalább 100 felett gondoltalak.Itt nem a súly a gond,pár kiló fogyás után már lazán a BMI szerint is teljesen normál lennél.Az önbizalmaddal van gond..
2020. aug. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!