Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hány év telt el kettő kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány év telt el kettő kapcsolatod között? Ha már 4 éve nem találtam párt, valami baj van velem?

Figyelt kérdés

24 éves múltam, kb 20 évesen ért véget a kapcsolatom.

Azóta volt próbálkozás (nem túl sok), de valahogy nem jön össze a dolog.


Nektek is volt, hogy évek teltek el kettő kapcsolat között?

N


2022. dec. 30. 12:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Volt sajnos...
2022. dec. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
16%
Ott már azért igencsak lehet valami nálad? Kövér vagy? Mentálisan beteg? Én elmennék egy pszichiáterhez a helyedben! 4 év eszméletlen sok!
2022. dec. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nálam volt. 2 évembe telt míg túltettem magam az exemen és újra randizni kezdtem, viszont kb másfél évig csak olyanokba futottam bele, akik inkább csak alkalmi kapcsolatot akartak vagy, akikkel nem volt meg a kémia a részemről. Aztán amikor már kezdtem lemondani a dologról, akkor találtam rá a páromra.
2022. dec. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Először 5 év most úgy néz ki 4. De nem is keresem mert nem tartom magam olyan jó partinak, hogy ezen görcsöljek. F31
2022. dec. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Talán 3 hét
2022. dec. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

majdnem 15 év eddig


F

2022. dec. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Lady Beth ***** válasza:
91%
24 éves vagy, előtted a világ. Ne keress hibát magadban feleslegesen. Majd találsz!
2022. dec. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen kapcsolat. Ha csak rendes kapcsolat, akkor nekem is 4 év volt a max.

De ha belevesszük a nem komoly, inkább haver+szex, vagy a párszor szexelős kapcsolatokat, akkor 1,5 év volt a teljes kimaradás.

N

2022. dec. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kétszer két év, egyszer másfél év, egyszer fél év.
2022. dec. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

1 kapcsolatom volt, bár ez inkább 1 se, pedig hosszú volt. De végre vége van. Nálam sehogy sem értelmezhető a kihagyott idő, baráti szex sem volt.

36F

2022. dec. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!