Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan jutottunk el oda, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dosser kérdése:

Hogyan jutottunk el oda, hogy a nők már inkább vesznek egy vibrátort mint,hogy esély adjanak egy sikertelen pasinak?

Figyelt kérdés
ma 15:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
11%

Soha életemben nem vennék nem is vettem magamnak vibrátort csak olyan volt hogy pasitol(ex)kaptam mert engem akart vele mozizni.

Sőt másik exemnek is kellett.


A pasiknak kell a vibrator is. Hogy őt szórakoztassam.

De utálom.

ma 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
67%

"A pasiknak kell a vibrator is."

Ez hülyeség.

ma 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
53%
Mert nem kell itthonra pasi.
ma 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
70%
Több örömöt és kevesebb gondot okoz.
ma 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
73%
Miért kellene esélyt adnom egy sikertelen pasinak???
ma 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
42%
2# De ezen is moziznak ha egy nő önkielégít.
ma 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
71%
És? Ettől még a vibrátor elsősorban női örömöket szolgáló találmány.
ma 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
74%

Nekem sima dildom van itthon, de nagyon ritkán használom. Mindenképp gazdaságosabb, mint egy pasi, mert egyszer megvettem 3700 forintért és azóta egy vasat nem költöttem rá. Nem panaszkodik, nincsenek elvárásai, nem kell hozzá igazítanom az életem, a napirendem és csak akkor "szexelünk" ha nekem van affinitásom.

Egy párkapcsolat egy olyan férfivel, aki tisztel, szeret, akivel egy húron pendültök, akivel valóban boldog vagy, valami álomszerű és felbecsülhetetlen. Egy kapcsolat egy félig (se) jó partnerrel ellenben kritikán aluli. Ha nincs az előbbire esély, mert senki olyan nincs épp aki felkelti az érdeklődésem és/vagy nincs kedvem keresgélni, akkor a második opcionál ezerszer jobb a szingli élet. Nincs szükségem arra, hogy mindig legyen mellettem valaki, csak akkor, ha az a valaki hozzátesz a mindennapjaimhoz.

Én úgy gondolom, hogy nem "eljutottunk idáig" hanem mindig is nagy teher volt egy közepes, vagy szar kapcsolat, csak most először nincsenek rákényszerülve a nők az elviselésére.

ma 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
15%
7 nekem pasi szokott kelleni, nem vibrátor.
ma 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
87%
Ugy, hogy tán el kellene érnetek, hogy jobban megérje férvival kapcsolatban lenni, mint egyedül! Mert jelenleg csak arra látok peldat, hogy egyedül jobb!
ma 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!