Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg csalnom kell?

Figyelt kérdés

Kezdem unni, hogy társkeresőkön kb. semmi, még esély sincs. Ma az jutott az eszembe, hogy ráguglizok a képkeresőben, hogy "handsome 30s men" vagy valami ilyesmi és azt töltöm fel profilképnek. Ok, tudom hogy ez csalás, meg minden, de így legalább lenne esélyem legalább beszélgetni lányokkal (egyáltalán gyakorolhatnám), lenne esélyem, hogy megismerjenek, szóba állnának velem aztán majd csak lenne valahogy. Ha mást nem, tapasztalatot gyűjtenék, tanulhatnék, vagy csak egyszerűen tanulságos dolog lenne (afféle kísérlet), de legalábbis mindenféleképpen esélyt kapnék arra, hogy egy beszélgetés erejéig érezhessem azt hogy egy lány érdeklődik irántam, férfinak érezhessem magam. Az őszinteséget feláldoznám (máskülönben a hajamra kenhetem) azért hogy legalább egy icipice kis önbizalmat, önértékelést összegyűjtsek. Rendben van, hogy valószínűleg valódi randiig nem jutnék el így (haha, amúgy annyi esélyem sem lenne) de úgy érzem, valamiféle apró pici sikerélményecske félére mostmár szükségem van vagy különben fogom és elvágom a saját torkomat...

36/F



2022. szept. 10. 21:54
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
97%
Helyedben megbíznék egy profi fotóst, hogy készítsen rólad előnyös képeket. Vásárolsz elegáns és mindennapi ruhát az alkalomra és sokkal több sikered lesz! Előtte fodrász is érdemes.
2022. szept. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
93%
Ha nincs kapas, akkor ott kell hagyni azt az appot es visszaterni az eletbe.
2022. szept. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
82%
Szomorú vagyok hogy ilyeneket kell olvasnom, és hogy én is pontosan ugyan ezt írhattam volna. Az utolsó pár sort leszámítva (még fiatalabb vagyok) Szörnyű, hogy egyes emberek ide jutnak, és hogy nincs ki a társadalomban megfogta volna őket. Végtelenül szomorú vagyok.
2022. szept. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
92%

Szálljatok ki, és a való életben keressetek párt.

A társkeresőkön óhatatlanul mindenki tupíroz, aztán az első találkozásnál megkukulnak.

2022. szept. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
92%
Beszélgetni lesz esélyed, de annál tovább nem mész. Nem kamu, de régi képekkel ismerkedett velem egy srác Tinderen, aztán a talin plusz 20-30 kilóval jelent meg. A legrosszabb az volt, hogy átverve éreztem magam, nem is az, hogy hogy néz ki. Pedig jól eldumálgattunk neten. Úgyhogy nem fogja egy lány sem azt mondani, hogy oké nem úgy nézel ki mint a képeken de jófej vagy akkor járhatunk...
2022. szept. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:

Az a gond, hogy jelenleg az online-ban látom az egyetlen, az utolsó esélyemet, a való életben ugyanis kb. esélyem sincs. Az ismerősi körömben egyáltalán nincs senki, aki úgy szóbajöhetne, még az ismerősöm ismerőseinek az ismerősei között sem. Munkámban dettó. Olyan munkahelyen dolgozom, ahol a fehér holló is gyakoribb vendég mint a női kollégák, de ha előfordul is, olyan korúak, hogy konkrétan már unokáznak.

Amikor valamilyen esemény történik, vagy véééletlenül elhívnak egyre ott is a nemek aránya a korcsoportomban legjobb esetben is 10:1-hez, de ők is nyilván foglaltak (néhány konkrétan már XY-né)

Már nem tudom, hova, milyen eseményre tudnék elmenni, és azt is csak egyedül, az meg milyen már, egyedül ismeretlenül. Kb. Mint egy éjszakai szórakozóhelyen... ott is, vagy akárcsak ha az utcán szólítanék le random lányokat nyilván 100-ból 99 azt fogja mondani, hogy bocs, van barátom (akár igaz ez, akár csak azért mondja, hogy lekoptasson, mert amúgy rohadtul nincsenek illúzióim, az én kinézetemmel és dumámmal bárki mást, még a viszkis rabló is hamarabb összehozna egy randit egy lánnyal).

Tehát az egyetlen, az utolsó esélyem, ha direkt olyan helyen keresgélek, ahol szingli lányok direkt azért vannak ott, hogy randizzanak. Ez pedig tudtommal az online társkeresők világa. Ha ez az esély sem létezik, akkor már tényleg nem tudom mi marad, marad a gerenda, a kötél és a kissámli...

2022. szept. 10. 23:20
 7/37 anonim ***** válasza:
58%

Ezzel az a baj, hogy fordítva is elsülhet. Lehet nem a jó érzés marad meg benned, amiért beszélgethettél nőkkel, hanem a rossz, hogy ez az egész nem rólad szólt, és még lejjebb csúszhat az önértékelésed (amivel már így is gondok vannak). Lehet találsz egy lányt, aki nagyon szimpi, de ugye nem hívhatod randira, ha megteszed, jogosan akad ki és érzi magát átverve, és ezek mind rajtad fognak csapódni végső soron, neked kell majd megküzdened a bűntudattal is, hogy becsaptál másokat, vagy akár bele is ragadhatsz ebbe az álszemélyiségbe, ami még jobban elszakít a valóságtól, még jobban elodázza azt, amivel szembe kell nézned.


Értsd meg, hogy a külső nem minden. Nekem rengeteg szép ismerősöm szenvedett attól, hogy mindenki rájuk ragadt, nem azért, mert szerették őket, vagy hosszútávon velük akartak lenni, hanem azért, mert attraktívak voltak, lehetett velük villogni. Ez is tud önbizalomromboló lenni, hogy ha csak egy kellék vagy, ha lecserélnek, ha jön szebb, jobb, újabb, és ez is magányos tud lenni. Igazi társat találni senkinek sem könnyű.

Nyilván nehézzé teszi, ha nincs önbizalmad, de hát az igazán ronda emberek is találnak maguknak társat. Nekem volt egy tényleg csúnya, alacsony, sápadt, turcsi orrú, rettenetesen primitív személyiséggel megáldott osztálytársam, aki mindemellé beképzelt is volt (azt hihetnéd, hogy csak kompenzált, de NEM, ennyire nem volt realitás érzéke), és ő szinte mindig talált magának barátot, fogalmam sincs, hogyan csinálta. Most jöhetsz azzal, hogy a lányoknak könnyebb; ez valószínűleg igaz is (már csak az arányok miatt), de a környezetemben lévő csúnya fiúknak is mind-mind megadattak kapcsolatok, csak ők nem voltak ennyire sarkallatos példák.


Én sosem voltam különösen szép (ez régen rettenetesen zavart, és el sem tudom mondani, mennyire magába szívott ez a "probléma"), számtalanszor kaptam meg azt is, hogy csúnya vagyok, ha bulizni mentünk, biztos mindenki a barátnőimre nyomult, én voltam a "vicces lány". Aztán megfigyeltem azt, amit fentebb leírtam, hogy ők ugyanúgy szinglik, ugyanúgy szenvednek, ugyanúgy elhagyják őket, és rájöttem, hogy a szépség nem fontos.

Azóta elhíztam, de mégis boldog párkapcsolatban élek (a páromnak ez az ideálja), nem a külsőségek, hanem a sok belső közös és szép dolog, és az ezek miatt kialakult szeretet az, ami összeköt minket.


Szóval én azt tanácsolom, hogy ne próbálj meg ilyen módszerekkel önbecsülést gyűjteni, mert fordítva is elsülhet, hanem dolgozz azon, hogy tényleg legyen, jól érezd magad a bőrödben, és próbálj meg találni valakit, aki így szeret, ahogy vagy, ne add fel. Ha megtörténik, az igazán, igazán jó és építő lesz majd, hidd el. Regisztrálj több platformra, ismerkedj akár itt is, vagy online játék során (vannak online társasok, meg ilyen nyíltvárós online játékok is), fórumon, ami olyan témáról szól, ami érdekel. Használj több társkeresőt, akár barátkeresőt, akár kép nélkül...

2022. szept. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
59%
6: Nézelődj tánciskolában, rendszeresen több nő van!
2022. szept. 11. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
54%

Csináld!

Jó móka lesz és tanulságos. Sokat még fogsz tudni a csajokrol... 😃

2022. szept. 11. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
81%
És szerinted miután akivel beszélgetni kezdesz, megtudja, hogy kamu a képed, mit fog gondolni rólad?
2022. szept. 11. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!