Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg csalnom kell?

Figyelt kérdés

Kezdem unni, hogy társkeresőkön kb. semmi, még esély sincs. Ma az jutott az eszembe, hogy ráguglizok a képkeresőben, hogy "handsome 30s men" vagy valami ilyesmi és azt töltöm fel profilképnek. Ok, tudom hogy ez csalás, meg minden, de így legalább lenne esélyem legalább beszélgetni lányokkal (egyáltalán gyakorolhatnám), lenne esélyem, hogy megismerjenek, szóba állnának velem aztán majd csak lenne valahogy. Ha mást nem, tapasztalatot gyűjtenék, tanulhatnék, vagy csak egyszerűen tanulságos dolog lenne (afféle kísérlet), de legalábbis mindenféleképpen esélyt kapnék arra, hogy egy beszélgetés erejéig érezhessem azt hogy egy lány érdeklődik irántam, férfinak érezhessem magam. Az őszinteséget feláldoznám (máskülönben a hajamra kenhetem) azért hogy legalább egy icipice kis önbizalmat, önértékelést összegyűjtsek. Rendben van, hogy valószínűleg valódi randiig nem jutnék el így (haha, amúgy annyi esélyem sem lenne) de úgy érzem, valamiféle apró pici sikerélményecske félére mostmár szükségem van vagy különben fogom és elvágom a saját torkomat...

36/F



2022. szept. 10. 21:54
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
58%
Ha az önbizalmadnak jót tesz, akkor hajrá, más értelme nincs, mert ha randin meglátnak a lányok, úgyis otthagynak. Bár nem tudom, mi értelme önbizalmat építeni, ha nem nézel ki jól.
2022. szept. 11. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
100%

Abban Neked mi az önbizalomnövelő, hogy beszélgetne "veled" valaki, mikor tulajdonképpen nem is veled bezsélgetne, hanem egy idegennel. Akkor ennyi erővel nyugodtan fizethetnél egy prostituáltnak is, hogy hazudjon neked olyasmit, amit jó lenne hallani, vagy csináljon beled valami szerepjátékot, és korrektebb is lenne!

Hogy farolnál ki egy társkeresős beszélgetésből, ha jól alakul? Én háromszor jártam úgy, hogy ilyen hazugságon épülő "vakrandin" voltam (még hosszú évekkel ezelőt):

- olyan képet küldött, amin kb hagya méretű. Red flag kellett volna, hogy legyen, de mondom, jóhiszeműen kell hozzáállni. Hát nem kellett volna...Durván meg volt sértődve, hogy egy teázás után megmondtam neki, hogy részemről ennyi volt. Persze, elcsevegtünk kedélyesen, mint egy jó haverral, de fizikailag, ha férfiként akartam volna rá nézni, hát...na, ne, még a gondolattól is rosszul lettem, hogy esetleg hozzá érjek. Nekem is kellemetlen volt, de szerintem neki meg végképp csalódás lehetett.

- magasságkülönbség. Na, ebben tényleg ne legyen valaki nagyvonalú az adatlapján, mer tmég nagyjából azonos magasság esetén is lehet kellemetlen meglepetés, az a pár hazudott centi részéről + részemről egy 4 cm-es sarkú cipő, és úgy néztünk ki, mint Hófehérke és az egyik törpe. Mindkettőnket zavart; felesleges kör volt.

- a leggázabb, amit már más is írt itt: 20-30 kg súlykülönbség a képhez képest. Szó szerint úgy nézett ki, mint valami viziló, meg se ismertem! És persze azzal kezdett, hogy őszre visszafogy arra a súlyra. Néha látom a facebookon, és kövérebb mint valaha - 10 évvel később is. Jó fej volt, de hát...már nyaka sem volt, és szó szerint visszataszító volt a kinézete! Tényleg kellett ez? Másik oldalról is ért hasonló élmény: a képeken nem látszott, hogy egy fogatlan csontváz, 2 m körül, ráadásul majdhogynem hajléktalan volt, a megjelenése is nagyon gáz volt...plusz bűzlött a cigarettától, mikor kizártam a dohányos embereket. Mint kiderült, kb csak abban nem hazudott magáról (külső-belső), hogy férfi, és nem nő...


Én nem azt mondom, hogy mindenki adonisz kell, hogy legyen, de bakker, ne szórakozzon már mással azzal, hogy hazudik össze-vissza magáról, aztán meg csodálkozik, hogy csak a csalódás marad.

Szóval, Te hogy tervezted a kiutat az ilyen hazugságon alapuló beszélgetésből? Jól elvagy egy lánnyal, aztán közlöd vele, hogy csak kamuztál, pápá, vagy abban a hitben, hogy megkedvelt, elhívod (vak)randira, ahol azt hoszen, átlép ezen az aprócska dolgon, hogy nem is veled ismerkedett, után meg jön a fekete leves?

2022. szept. 11. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
75%

Azon önbizalomnak belülről kell jönnie, különben semmit nem er. Ha az ember csak addig hiszi el, hogy különleges, amíg van, ki mondja neki, addig soha nem lesz egyedül magabiztos.

A többire inkább nem reagalok, teljesen hülyeség az egész. Persze, hogy jobb külsővel jobban megy a csajozas, ehhez nem kell agysebesznek lenni.

2022. szept. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
77%

Nem kell kamu képet feltölteni. Csináltass magadról egy előnyös képet és retusáltasd ki. Esetleg ha még úgy sem elfogadható a végredmény, rakj rá pár filtert.

A végereménynek így is lehet, hogy kevés köze lesz a valósághoz, de bevett dolog manapság, hogy mindenki annyi filtert pakol a képeire, hogy kép alapján "azta micsoda bombázó" benyomást kelt, míg amikor meglátod a valóságban "jesszus, ki ez a fájdalmasan tucat valaki".

Így legalább a szó szoros értelmében nem versz át senkit.

Amúgy én is nézegetek ilyen appokat, és a legtöbbet azért X-elem és húzom félre, mert olyan a kép, amely azt sejteti az illetőről, hogy nem érdekel. Pl. egy dekoratív wc a háttérben vagy éppen "gangsta menő vagyok hejj" pózba vágja magát. Tehát olyan előnytelen képet rak fel, ami arra enged következtetni, hogy illető nem a legélesebb kés a fiókban...

Készíts egy előnyös képet, amire jó ránézni és olyan tevékenységet csinálsz rajta, ami rád jellemző. Pl. egy túra során a csúcson mosolyogva állok kép sokkal szimpatikusabb, mint amit a mosó tükréből fényképezek, felszegem az arcom vagy karba teszem a kezem és feszítek, mintha enyém lenne a világ és lerí róla, h az illető egy nárcisztikus barom vagy menő akar lenni, csak sejtelme sincs róla, hogyan kell csinálni. :'D

Szóval lőjj magadról egy jó képet

- olyan környezetben, ami szimpatikus, és olyan tevékenység/hobbi űzése közben, ami jellemző rád és pozitív benyomást kelthet (sport/kutyasétáltatás/stb.)

- retusáld ki a képet

- pakolj rá filtereket amíg elégedett nem leszel a végedreménnyel.

2023. máj. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem nem jo ez a strategia...nem celravezeto. Ezzel az anyaszomorito stilussal nem is fog menni. Fejben dol el minden. Elso dolog, hogy ertekeld magad, keress hobbit es szeresd az eleted ugy ahogy van. Ha ez megvan akkor regisztralj fel a tarskeresokre amolyan mindegy alapon es vedd lazan mert te tudod, hogy ertekes ember vagy. A humor sokat szamit, szoval legyel laza es ne az jojjon le, hogy te egy eletunt ember vagy.
2023. máj. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
34%
Tánciskola tuti ötlet. Ismerősöm jár tangózni, rengeteg nő, pár férfi. Kötelező párcsere van , így mindenki táncol mindenkivel.
2023. máj. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
89%

tánciskola +1

társasjátékos klub

online játék

kutyasétáltatósok (menhelyekre mennek csoportosan)

fúvószenekarok

színjátszókör

nyelvtanfolyam, vagy akármilyen tanfolyam, de tényleg, bármilyen


persze otthon ülni a gép előtt sokkal könnyebb.


nekem egyébként az első pont vált be, de a többinél is voltak jó lehetőségek.


34 évesen lett először barátnőm, szóval ideje belehúznod!

2023. okt. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
70%
Szerinted szerelmes lesz beléd online annyira, hogy nem érdekli, hogy hazudtál neki? Engem ba.sztak már át így, régi képekkel, ahol vékony volt, élőben meg megjelent a dagadék. Lehúztam egy vacsival és offoltam.
2023. okt. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
64%
Ezzel semmi mást nem érsz el, mint a saját önbecsülésed további taposását 😀
2023. okt. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:

"úgy érzem, valamiféle apró pici sikerélményecske félére mostmár szükségem van vagy különben fogom és elvágom a saját torkomat..."

De ebben a világon semmi sikerélmény nincs, csak a saját és mások idejét vesztegeted vele. Mégis mi a siker abban, hogy egy random jóképű pasi iránt érdeklődnének a nők? 😀

2023. okt. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!