Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg csalnom kell?

Figyelt kérdés

Kezdem unni, hogy társkeresőkön kb. semmi, még esély sincs. Ma az jutott az eszembe, hogy ráguglizok a képkeresőben, hogy "handsome 30s men" vagy valami ilyesmi és azt töltöm fel profilképnek. Ok, tudom hogy ez csalás, meg minden, de így legalább lenne esélyem legalább beszélgetni lányokkal (egyáltalán gyakorolhatnám), lenne esélyem, hogy megismerjenek, szóba állnának velem aztán majd csak lenne valahogy. Ha mást nem, tapasztalatot gyűjtenék, tanulhatnék, vagy csak egyszerűen tanulságos dolog lenne (afféle kísérlet), de legalábbis mindenféleképpen esélyt kapnék arra, hogy egy beszélgetés erejéig érezhessem azt hogy egy lány érdeklődik irántam, férfinak érezhessem magam. Az őszinteséget feláldoznám (máskülönben a hajamra kenhetem) azért hogy legalább egy icipice kis önbizalmat, önértékelést összegyűjtsek. Rendben van, hogy valószínűleg valódi randiig nem jutnék el így (haha, amúgy annyi esélyem sem lenne) de úgy érzem, valamiféle apró pici sikerélményecske félére mostmár szükségem van vagy különben fogom és elvágom a saját torkomat...

36/F



2022. szept. 10. 21:54
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
11%

Kipróbálhatod, és akkor nem is csalsz, ha nagyon ismert kedvenc férfi színészed képét töltöd fel.

Valószínűleg rokon lelket is találsz majd a jelentkezők között.

Persze neked is aktívnak kell lenned, és írni nőknek. Majd akit érdekelsz, az kér rólad valódi képet.

2023. okt. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
54%

#21 nem is rossz ötlet, pl Chuck Norris képe ideális.


A gond az hogy mindenkinek első dolga képet kérni, ha nem a nulladik.

2023. okt. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
63%

Az ilyet rogton dobom elso talin

25n

2023. okt. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:

A kérdés kiírása óta eltelt majdnem 1,5 év és látom, ki lett emelve.


Érdekelne, hogy kipróbálta-e a kérdező és ha igen, mik a tapasztalatok. Köszi a visszajelzést!

febr. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:

Nem, még nem próbáltam ki, de már nagyon nagy a kísértés...

Nem tudom, másoknak működik-e, és ha igen, akkor hogy a viharba működik, de én hiába pörgetem a Tindert és társait, eredménye annyi, mint Don Quijote vs. Szélmalom...

Ugyan szép lányok képeit nézegetni kellemes tevékenység a Tinderen, de jó lenne már, ha egyszer, végre már valaha, csak egyszer matchelnék is valamelyikükkel, egyelőre elegendő lenne egy "egyezés", majd egy beszélgetés lehetősége is. Olyan nagy kérés ez, olyan sokat akarok...?

Ezért is jutott eszembe ismég, és ezért emeltem ki a kérdést...

febr. 14. 16:04
 26/37 anonim ***** válasza:
Csak a Tinder létezik?
febr. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:

Mint írtam, "Tinder és társai"...

Csak az a baj, hogy a Tinderen kívül a legtöbb társkereső oldalon azért is elő kell fizetned, ha "levegőt akarsz venni". Amivel alapvetően nem lenne bajom, de pont az Elittárs nevű oldallal történt rossz tapasztalatom miatt (átvertek párezerrel) inkápp nem szeretnék ilyen oldalon fizetni egy fillért sem.

Nem tudom, meséltem-e már, hogy az "élőben, az offline életben" való ismerkedést már rég feladtam, munkahelyen nincs partner (nem olyan a hely), baráti, ismerősi kör szintén kilőve, múltkor itt gyk-n megkérdeztem, hogy 37 évesen, Nyíregyházán hol tudnék ismeretlen lányokkal ismerkedni, hát trollkodás az volt, de hasznos válasz nem (és amikor ezt szóvátettem, még nekik állt feljebb)...

Szóval, nem csak a Tinder létezik, de tulajdonképpen a Tinder az utolsó UTÁNI reményem...

Ami maradt...

febr. 14. 20:59
 28/37 anonim ***** válasza:
Az regen rossz, ha mar csak az maradt. Akkor neked az elet nevu dolog mar ismeretlen fogalom. Ha lenne is egy rad nyitott no, mar annak a figyelmet sem tudnad megragadni 1 percig sem.
febr. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
Az Elittárson kívül létezik még rengeteg társkereső, és az alap kapcsolatfelvételhez a legtöbb helyen nem kell fizetni. A helyedben tovább próbálkoznék, és amerre járok offline, mindig jól körülnéznék. Bőven van esélyed!
febr. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
Ezt a sok szánalmas "férfit*, de komolyan... Aztán csodálkoznak, hogy sok nő inkább marad egyedül.
aug. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!